AirPods Pro 2. nesil kullanımında kulak ağrısı

Hocam keşke biraz daha araştırıp alsaymışım daha 1 hafta falan oldu yani 4bin TL gibi bir fiyat verdim bunun 1 katı daha fazla veriptemi slikonlu olmasını sağlıcam biraz zor yani zararına satacağım kesin 1500 TL gibi bir zararla satacağıma kullanırım yani Pro'larda çok pağlı zaten.

Proyla arasında ses ve mikrofon anlamında bayağı fark var imkan olursa değiştirin.

Hocam ürünü Hepsiburada'dan aldım orijinal Apple garantiliydi bende anlamadım kulak ucu çıkmamasını anlamadım kutuyu tekrar kontrol edeyim ama baktığımda yoktu sıfır aldım 2.el değil.

Bu arada 2.nesil sadece Pro değil o yanlış yazılmış düzeltemedim kutuya baktım ama kulak ucu yok saçmalık bu ya Pro değil diye içinde kulak ucu olmuyor mu başka kulaklık almıştım farklı marka onda vardı.
Tamamdır şimdi oldu. Siz Airpods Pro 2. nesil almamışsınız. Sanırım 2. Nesil normal Airpods almışsınız. Bunlar kulakiçi kulaklık değiller. Uçlarında silikon olmuyor. Normal bildiğiniz kulaklık gibi çalışıyorlar. Yani kulakiçi olarak kullanmaya çalışmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı