50 TL Mikrofon Önerisi

envenom

Kilopat
Daha fazla  
Şu an için Online derslerde ve oyunlarda kullanmayı düşünüyorum. İleride YouTube kanalımda seslendirme amaçlı da kullanabilirim ama 50 TL'lik mikrofonla fazlasını yapamayacağımın farkındayım. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence telefonuna ve PC'ne WO Mic indir. Ücretsiz sürümü var ama sınırlı. 50'TL'ye Premium alabilirsin ve telefonunun mikrofonunun kalitesinde bir mikrofonu 50 TL'ye bulamazsın bence. O bütceye alacağın çoğu mikrofon cızırtı sorunu yaşatacak sana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence telefonuna ve PC'ne WO Mic indir. Ücretsiz sürümü var ama sınırlı. 50'TL'ye Premium alabilirsin ve telefonunun mikrofonunun kalitesinde bir mikrofonu 50 TL'ye bulamazsın bence. O bütceye alacağın çoğu mikrofon cızırtı sorunu yaşatacak sana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kablosuz bağlantıda gecikme olmaz mı? Derste kullanacağım için sorun olabilir. İnternetim iyi değil.

Geri
Yukarı