50 TL oyun tavsiyesi

Blackwind

Hectopat
50 lirayı geçmeyecek ve sıkılmadan oynayabileceğim uzun soluklu bir oyun arıyorum. Fallout 4'ü almayı düşündüm. Bunun yerine alabileceğim daha iyi bir oyun var mı yoksa direkt bu oyunu mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'da şu an 60 TL'lik alışveriş yapınca 50 TL ödüyorsun bundan yararlan derim birde bioshock collection tavsiye ederim 19 TL gibi bir fiyatı vardı.

Steam'da şu an 60 TL'lik alışveriş yapınca 50 TL ödüyorsun bundan yararlan derim bir de BioShock Collection tavsiye ederim 19 TL gibi bir fiyatı vardı.

İndirim hakkını kullandım Sea of Thieves için ama arkadaş olmadığından tek kaldım :D. Bilindik çoğu oyun var zaten. PUBG, Skyrim, Witcher serisi. BioShock hiç oynamadım, nasıl bir oyun bilmiyorum.

A plague tale innocence 44 lira ben aldım şaheser oyun.
Hikaye tabanlı bir oyuna benziyor. Oynanış süresi olarak uzun soluklu olur mu ki?
The Crew 2 bakabilirsiniz.
Yarış oyunlarıyla pek aram yok aslında.

İndirim hakkını kullandım Sea of Thieves için ama arkadaş olmadığından tek kaldım :D. Bilindik çoğu oyun var zaten. PUBG, Skyrim, Witcher serisi. BioShock hiç oynamadım, nasıl bir oyun bilmiyorum.

Hikaye tabanlı bir oyuna benziyor. Oynanış süresi olarak uzun soluklu olur mu ki?
Yarış oyunlarıyla pek aram yok aslında.

O tek kullanımlık bir şey değil diye biliyorum. Bioshock hikaye tabanlı FPS türünde güzel bir oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı