50 TL USB 3.0 Hızlı bellek önerisi

Aylak Adam!

Hectopat
Makaleler
1
Baştan söyleyeyim Kingston olmasın çünkü ben bu güne kadar hep Kingston kullandım. Artık başka marka kullanmak istiyorum. Kingston ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sadece artık yavaş kalıyor USB 3.0 'a terfi zamanı.
  1. 32 GB olmalı.
  2. Hızlı olmalı bilgisayarda beklemeyi hiç sevmem. Kim sever ki?
  3. Görünüşü güzel olmalı.
  4. Dışı kadifemsi olabilir.
  5. USB belleğin içine önemli dosyalarımı atacağım girdiğimde içini boş görmek istemiyorum Güvenilirlik üst safhada olmalı!
  6. Dış kasa kaliteli olmalı. Yere düştüğünde parçalanmamalı.
  7. Adi plastikten yapılma olmamalı kaliteli birşey olsun yıllarca kullanacağım. (10-20 kadar)
  8. Kapaklı bellek önerecekseniz bir ip yada plastik ile gövdeye sağlam bir şekilde bağlı olmalı. Kolay kolay kopmamalı.
  9. USB 3.0 olmalı.
Bütçe: 50TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 10-20 yıl kullanacağım demişsiniz de, bugün GTX 980 Ti SLI yapsanız bile 10-20 yıl gitmez. Teknolojiye yetişmek neredeyse imkansız, 10-20 yıl sonrayı düşünemiyorum bile.

Baştan söyleyeyim Kingston olmasın çünkü ben bu güne kadar hep Kingston kullandım. Artık başka marka kullanmak istiyorum. Kingston ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sadece artık yavaş kalıyor USB 3.0 'a terfi zamanı.
  1. 32 GB olmalı.
  2. Hızlı olmalı bilgisayarda beklemeyi hiç sevmem. Kim sever ki?
  3. Görünüşü güzel olmalı.
  4. Dışı kadifemsi olabilir.
  5. USB belleğin içine önemli dosyalarımı atacağım girdiğimde içini boş görmek istemiyorum Güvenilirlik üst safhada olmalı!
  6. Dış kasa kaliteli olmalı. Yere düştüğünde parçalanmamalı.
  7. Adi plastikten yapılma olmamalı kaliteli birşey olsun yıllarca kullanacağım. (10-20 kadar)
  8. Kapaklı bellek önerecekseniz bir ip yada plastik ile gövdeye sağlam bir şekilde bağlı olmalı. Kolay kolay kopmamalı.
  9. USB 3.0 olmalı.
Bütçe: 50TL.
:LOL: usta bildiğimiz usb sonuçta 3.0 bilindik marka bir tane alın geçin..tek tavsiyem dual drive olanlara bakabilirsiniz micro usb ucu sayesinde telefon tablet vs cihazlardada kullanabilirsiniz. girin bi siteye tiplerine bakın yakışıklı geleni alın. :ROFL:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı