50 TL'ye USB 3.0 Bellek önerisi

Chimaera

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bütçem max 100 lira fakat notebook çantasıda alacağım için 50 lira falan ona ayıracağım sanırım. Önerileriniz var mı ?

100TL verebileceksen şu Kingston'u öneririm. Ben kullanıyorum biraz kaba ama acayip hızlı. Aşağıdaki video'da da bir test yaptım, ona da bakabilirsin.

Kingston DataTraveler Ultimate 32GB G3 USB 3.0 Bellek - Gold.com.tr

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

100TL verebileceksen şu Kingston'u öneririm. Ben kullanıyorum biraz kaba ama acayip hızlı. Aşağıdaki video'da da bir test yaptım, ona da bakabilirsin.

Kingston DataTraveler Ultimate 32GB G3 USB 3.0 Bellek - Gold.com.tr

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ürün çok güzel fakat 100 Liraya hem USB bellek hem Notebook çantası almam lazım yani tek başına usbye 100 tl veremem

A-101 de satılan lexar 16 gb usb 3 almanızı tavsiye ederim. Hızı tatmin edecektir ama kalitesi (dış kasa) kötüdür. Kendim kullanıyorum harici yöneticiyle kullanmama rağmen: Yazma 100-50/mb Okuma 50-30/mb . Cruzer bladeden buna geçince acayip hız farkı oldu benim için.

Test yapmayı planlıyorum ama şuan biraz yoğunum yarın sınavım var sınavdan sonra inceleme yapacağım acil değilse yarın akşama kadar bekleyin. Hangi program ile test istersiniz yazın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı