50 TL Wi-Fi adaptör önerisi

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Bütçem 50 TL kaliteli ürünse 60 TL'de olabilir. F/P
bir WiFi adaptörü arıyorum. Link atarsanız sevinirim.

Bende var hiç kullanmadım dostum 30 liraya uyarsa mesaj yaz.
Hocam kusura bakmayın sıfır ürün istiyorum. 2.el ilanı açarsanız forum içinde almak isteyen olabilir.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Normalde dahili WİFİ adaptörü kullanıyordum ancak driver sorunu yaşadığım için bundan aldım denemek için. Bunun bir sıkıntısını görmedim. Modemle aramda 1 duvar var sadece.

Modeme yakın bir konumdan internete bağlanmaksa amacın işini görecektir. Marka olarak TP-Link in alt markasıdır. Güvenebilirsin.

Bu nasıldır hocam?

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Normalde dahili WİFİ adaptörü kullanıyordum ancak driver sorunu yaşadığım için bundan aldım denemek için. Bunun bir sıkıntısını görmedim. Modemle aramda 1 duvar var sadece.

Modeme yakın bir konumdan internete bağlanmaksa amacın işini görecektir. Marka olarak TP-Link in alt markasıdır. Güvenebilirsin.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Normalde dahili Wi-Fi adaptörü kullanıyordum ancak driver sorunu yaşadığım için bundan aldım denemek için. Bunun bir sıkıntısını görmedim. Modemle aramda 1 duvar var sadece.

Modeme yakın bir konumdan internete bağlanmaksa amacın işini görecektir. Marka olarak TP-Link'in alt markasıdır. Güvenebilirsin.

Alacaksan bunu al, kaliteli bir şeye benziyor. Marka zaten kaliteli.

Bütçeyi 12 TL aşabilirseniz bunu alın hocam bayağı kaliteli bende kullanıyorum çok memnunum şu anlık daha fazla bulamadım bu bütçede bulursam atarım 🙂

Hocam bu mu daha iyidir sizin attığınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı