50 TL'ye Hades alınır mı?

Yunusemre005

Decapat
Daha fazla  
Epic Games Store'da oyun + soundtrack 49 TL ama oyun hakkında fikrim yok, sarar mı? Oynanır mı? Oynanış nasıl? Oynayanlar bilgilendirir mi ne anlatıyor, hikayesi var mı?

50 ₺'ye dışarıda bırak yemek yemeyi bir kahve bile içemiyorsun. Oyun sana hitap ediyorsa tabii ki alınır sorma bile. Türü sevenler Hades'in başından kalkmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle gamepad'ınız varsa kesinlikle alın. Hades 50₺'ye bedava bir oyun, türünün en iyi bile diyebilirim.

Türe yabancıyım sevip sevmediğimi bilmiyorum.
Tekrar tekrar aynı şeyleri yapıp bu aynı şeyleri yaparken farklı buildler yapmayı, farklı yollar denemeyi ve sürekli farklı şeyler açmayı seviyorsanız bu tür ilginizi çeker.

Türü sevmeme rağmen ben Hades'i sevmemiştim. Düşmanlar çok tekrar ediyor gibi geldi. Karakterin kalıcı olan gelişimi de yeterli gelmemişti bana. Daha birçok sebep aklıma geldi ama şimdi gerek yok yazmama. Bu türde çok oyun oynadığım için olabilir. Tabii bu benim kişisel görüşüm.

Siz bir şans verin isterseniz. Hades'in yanı sıra Dead Cells'e de bakabilirsiniz. Türü sevmeyen birine sevdirecek bir oyun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı