50 TL'ye Mouse önerisi

Anlaşıldı şuraya muhalefet olmadan gelen bir yorum yok. Attığım linktekini alacağım en iyisi, sağolun.
Bilmiyorsun, sana yardımcı olmak isteyenlerin de "muhalefet olduğunu" söylüyorsun. RGB'nin ne olduğunu araştır. Yoksa sırf ışıklı diye 10 TL'lik internet kafe mousesine 50 lira veriyorsan senin kararın senin paran.

A4Tech alın hocam en az 3-4 yıl götürür, diğer aldığınız RGB'li 50 TL'lik fareler sıkıntı çıkarır.

50 TLye RGB mouse yok.
Hocam attığın fare sitede verilen ölçüler doğruysa inanılmaz küçük, alınmamalı eliniz çok küçük değilse.
Arkadaşlar 50 TL civarlarında bir mouse lazım idare etsin yeter işte anladınız siz. CS:GO falan oynuyorum ona göre tavsiyelerde bulunun. RGB'li olursa güzel olur :D
Şunu gördüm ama sizce nasıl başka tavsiyesi olanda söylesin size zahmet.

Bu bütçede fare aramış biri olarak söylüyorum, boşuna arayışa girme. Bu bütçedeki farelerin hepsi kalitesiz ve güvensizdir, doğru düzgün bir bilgi bulamazsın ayrıca. Mesela ben bu bütçedeki farelere bakarken %80 sensörü, boyutları, ağırlığını falan bulamıyordum. Alacaksan 100 TL koy, 150 TL'ye Viper Mini ( şu an indirime itopya'da) veya Corsair Katar Pro çek, ikisi de çok iyi fareler.

Yeni konular

Geri
Yukarı