50 TL'ye Mouse önerisi

Valla hocam ben öneri değil de uyarı yapayım, markasız fare veya A101 gibi ucuz marketlerin farelerini kullanmayın, oyunun ortasında Mevlana gibi döndürüyor Piranha (A101'de satılır kendisi) markalı farem. İki üç kuruş fazla atın bilinen marka alın.

Arkadaşlar 50 TL civarlarında bir mouse lazım idare etsin yeter işte anladınız siz. CS:GO falan oynuyorum ona göre tavsiyelerde bulunun. RGB'li olursa güzel olur :D
Şunu gördüm ama sizce nasıl başka tavsiyesi olanda söylesin size zahmet.

Aynı markanın beyaz bir mouse u var bende, 55 tl ye almıştım, onu kullanıyorum 1 yıldır. Memnunum. Fiystına göre iyi.

Hocam 10 TL'lik mouse kullanıyorum 7 senedir öyle bir şey yaşamadım :D ama şöyle RGB detaylı idarelik, CS için falan bir şey istiyorum.
7 sene önceki 10TL şimdi nerden baksan bir 50TL vardır hocam :D

Attığım linktekinde RGB detaylar var mesela. Şu şekil bir öneri istiyorum. Zor olmamalı arkadaşlar münakaşaya gireceğiniz yerine sadece ufak tavsiyeler istiyorum yani :D
RGB olsun mouse çalışmasın kafasında mısınız? RGB mouse yok o fiyatlara. Maksimum LED aydınlatmalı dandik fareler var. O fiyata en iyi marka A4tech'tir büyük ihtimal. Bloody ile birlikte çalışıyorlar zaten.

Attığım linktekinde RGB detaylar var mesela. Şu şekil bir öneri istiyorum. Zor olmamalı arkadaşlar münakaşaya gireceğiniz yerine sadece ufak tavsiyeler istiyorum yani :D
Münakaşadan ziyade RGB yerine kısmen daha kaliteli bir ürün almak mantıklı olabilir. Mesela paylaştığınız MF Product Strike mouse kasası bir dolu tuhaf markanın kullandığı yapıyla aynı. Sanıyorum aynı fabrikadan çıkan ürünler bunlar.

Örneğin:

Bunlar yerine daha standart bir mouse alıp idare edilmesi mantıklı olacaktır.

Anlaşıldı şuraya muhalefet olmadan gelen bir yorum yok. Attığım linktekini alacağım en iyisi, sağolun.
Ayrıca burası forum. Yani siz görüş istiyorsunuz. RGB olsun diye bir ürün almanın yanlışlarından bahsedilmesi de çok doğal.

Yeni konular

Geri
Yukarı