50 TL'ye USB çoğaltıcı tavsiyesi

kaan_js

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Benim laptopumun 1 tane USB girişi var ama çok lazım oluyor. Başka yerlerde de kullanmak istiyorum.

Biraz voltaj farkından kullandığım ürünlerin bozulmasından korkuyorum, sıkıntı yapmayacak güzel ürün tavsiye ederseniz çok sevinirim.

USB'mi çoğaltmak için bir öneriniz var mı? Ucuz 50 lira civarı yani tam fiyat bilmiyorum ama fiyat performans önerisi yapabilecek var ise çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyatta alacaklarına Mouse, USB Flash bellek, klavye falan bağlarsın. Ethernet, HDD kutusu ile HDD falan bağlamaya çalışırsan güç yetersiz kalıyor. Buyur.
Klavye, mouse, webcam gibi önemsiz şeyler kullanıcam, sadece kulaklığım biraz güçlü zaten onun için USB ayırıyorum
ACL 4 Port Usb 3.0 Hub Çoğaltıcı Çoklayıcı Çoklama 303 | Trendyol

Tek USB çoğaltmak istiyorsan, bu var. Ama ethernet girişi, type-C girişi olsun diyorsan, en ucuz ama kalitelisi 180 TL den başlıyor.
Buna bakacağım şimdi, ethernet falan hiç aramıyorum buna bakıp alayım öyleyse.
Amazon’dan bakabilirsiniz kendileri genelde kaliteli ürün koyuyor. Prime da denk gelirseniz daha da ucuza gelir.
Amazona bakayım bir de seni de dinleyeceğim hepinize teşekkür ederim
Ben bunu kullanıyorum. Çok memnunum. 4 tane HDD taksam bile çalışıyor. Ama laptop üzerinde de 3.0 a takmaya dikkat et.

Teşekkürler taksit seçeneği var ise bunu alıcam çok kaliteli duruyor

Klavye, mouse, webcam gibi önemsiz şeyler kullanıcam, sadece kulaklığım biraz güçlü zaten onun için USB ayırıyorum

Buna bakacağım şimdi, ethernet falan hiç aramıyorum buna bakıp alayım öyleyse.

Amazona bakayım bir de seni de dinleyeceğim hepinize teşekkür ederim

Teşekkürler taksit seçeneği var ise bunu alıcam çok kaliteli duruyor
Evet, Xloer00 arkadaşımın gönderdiği USB taksit seçeneği barındırıyor. 3 ay ve 6 ay olmak üzere,
3 ay taksit: 27.58 TL

6 ay taksit: 14.20 TL

Geri
Yukarı