500.000TL araba önerisi

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Üniversitede kullanmak için spor tarz araba arıyorum.
500.000TL bütçem bulunmakta.
Arabanın farklı olmasını istiyorum trafikte sıradan görülen Toyota Volkswagen Tofaş değil.
Alfa Romeo 156, 159, gulietta veya Honda EK9 tarzı veya sorun çıkartmayacak eski kasa BMW olabilir.
Şehirlerarası yolculukta sorun çıkartmasın.
LPG'li olmasını istemiyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Son olarak da bütçeyi zorlayarak en fazla 550.000 yapabilirim.

Tam senlik bir araba var ama bütçeni aşar. Peugeot RCZ. 600.000 ₺ civarında bulabilirsin. Benimde almak istediğim araç.

Bu istediğin kriterlerle sorunsuz bir araç alman imkansıza yakın, 200 bin lira da sanayiye verirsin. O sırada ustalar senden fazla biner arabaya. O bütçeye toyota yaris ya da honda jazz tarzı uzun süre sorunsuz gidecek arabalara bak geç bence. Çünkü eski bmw veya alfa romeo alıp sorunsuzluk beklemek çok saçma.

Mustang dönüşümlü taunus.(!)😀

Hocam farklı dediğim yani trafikte nadir görülecek olması Mitsubishi Alfa Romeo Subaru gibi.

Dünyada sadece bende olsun değil yani 😀

Bu istediğin kriterlerle sorunsuz bir araç alman imkansıza yakın, 200 bin lira da sanayiye verirsin. O sırada ustalar senden fazla biner arabaya. O bütçeye Toyota yaris ya da Honda jazz tarzı uzun süre sorunsuz gidecek arabalara bak geç bence. Çünkü eski BMW veya Alfa Romeo alıp sorunsuzluk beklemek çok saçma.

Honda City 2008 1.4 olur mu hocam.

Arabanın daha iyi gözükmesinden çok sorun çıkarmamasını yeğlerdim. Bu bütçede doğru düzgün spor araba bulamazsın. Az yakan sıkıntı çıkarmayacak araçlara bak bence. Symbol gibi.

Hocam farklı dediğim yani trafikte nadir görülecek olması Mitsubishi Alfa Romeo Subaru gibi.

Dünyada sadece bende olsun değil yani 😀

Zaten çevirenler var ve çok güzel görünüyor bence 130k civarına 1.6 temiz taunus alirsin artık kaça çeviriyorlar bilmiyorum ama detayları vs. çok daha ucuza halledersin tabii ben şakasına söylemiştim ama gercekten hoşuna gider belki😀

images (2).jpeg

Üniversitede kullanmak için spor tarz araba arıyorum.
500.000TL bütçem bulunmakta.
Arabanın farklı olmasını istiyorum trafikte sıradan görülen Toyota Volkswagen Tofaş değil.
Alfa Romeo 156, 159, gulietta veya Honda EK9 tarzı veya sorun çıkartmayacak eski kasa BMW olabilir.
Şehirlerarası yolculukta sorun çıkartmasın.
LPG'li olmasını istemiyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Son olarak da bütçeyi zorlayarak en fazla 550.000 yapabilirim.
Honda Accord 7.

Opel Corsa D essentia memurdan temiz :D

Geri
Yukarı