500.000TL'ye kadar hatchback araç tavsiyesi

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
200 bin peşinat var. Punto - Polo - Golf 5 - Fiat Bravo tarzı araçlar bakıyorum. 200 Bin'in haricinde kalanını nasıl halledeceğiz hiç bilmiyorum faizler çok yüksek. Artık yürümekten bıktım usandım.

300k kredinin faizi ocak söndürür hocam.. araçsızlık çok zor 200bine araba denen şey sanayiden çıkmaz. size verebileceğim tek tavsiye alacağınız araç 10 yaşından büyük olmasın.

Sunduklarınız arasında mantık açısından en iyi seçenek Punto. Yakıt tüketimi de masrafı da daha düşük olur. Bravo'dan da daha hızlı satabilirsiniz. Ayrıca bu bütçede diğer Avrupa menşeili araçların çok daha yaşlı olanları karşınıza çıkacağı için diğer markalara ben olsam bakmazdım.

300k kredinin faizi ocak söndürür hocam. Araçsızlık çok zor 200bine araba denen şey sanayiden çıkmaz. Size verebileceğim tek tavsiye alacağınız araç 10 yaşından büyük olmasın.

Hocam çalıştığım yerin benim evin oraya servisi yok sabahları 4 km yürüyorum. Beraber araçla gittiğimiz bir abi var ama o da artık yakıttan dolayı acayip paralar istemeye başlayacak. Çekeceğim kredi maksimum 200 bin olmalı.

Para hallettiğiniz gibi baktırıp alın bekledikçe her şey kat kat artıyor önerim 2014-2016 polo olurdu.

Parayı nasıl halledeceğiz işte orası sıkıntı. Biriktirmekle hiçbir şey alınmıyor. Her şeyin fiyatı artıyor. 2014-2016 Polo çok uçuk olmadı mı? Yine de bakacağım.

Hocam çalıştığım yerin benim evin oraya servisi yok sabahları 4 km yürüyorum. Beraber araçla gittiğimiz bir abi var ama o da artık yakıttan dolayı acayip paralar istemeye başlayacak. Çekeceğim kredi maksimum 200 bin olmalı.

Parayı nasıl halledeceğiz işte orası sıkıntı. Biriktirmekle hiçbir şey alınmıyor. Her şeyin fiyatı artıyor. 2014-2016 polo çok uçuk olmadı mı? Yine de bakacağım.

2014 aldırdık bir yakınımıza temiz 170.000 kmde 465 civarına aldılar 2 hafta önce ilanlara baktım temiz olanlar var aralarda. Dediğiniz gibi TL'de durmak artık öldürüyor parayı.

2014 aldırdık bir yakınımıza temiz 170.000K'mde 465 civarına aldılar 2 hafta önce ilanlara baktım temiz olanlar var aralarda. Dediğiniz gibi TL'de durmak artık öldürüyor parayı.

Hocam TL'de durmuyorum zaten de, aynı anda 2-3 bankadan 70'er bin ihtiyaç kredisi çekebilir miyim?

Geri
Yukarı