500-1000 TL arası kulaklık önerisi

GhostCrawler07

Kilopat
Daha fazla  
Mevcut kulaklığım bu;

Anakart: Asrock B560M Pro4

Fakat kulaklığın yastıklarının soyulması ve yıpranması üstüne üstlük eskimesinden dolayı yeni kulaklık almaya karar verdim. Ses kasan, Online oyun oynayan biri değilim. Müzik dinliyorum ve hikayeli oyunlar oynuyorum. Beni atmosfere sokabilecek, memnun kalabileceğim bir kulaklık tavsiyesi bekliyorum. Kendi araştırmalarım sonucunda HyperX Cloud II ve Razer BlackShark V2 arasında kaldım.

Son düzenleme:
500-1000 TL demişsiniz ancak daha ucuza James Donkey 711 var bizzat kendim kullanıyorum ve gayet iyi sizin isteklerinizi yerine getirebileceğini düşünüyorum. Ayrıca bir de 720 modeli var oda çok başarılı bir ürün.

500-1000 TL demişsiniz ancak daha ucuza James Donkey 711 var bizzat kendim kullanıyorum ve gayet iyi sizin isteklerinizi yerine getirebileceğini düşünüyorum. Ayrıca bir de 720 modeli var oda çok başarılı bir ürün.
Elimdeki kulaklıktan çok memnundum, bundan daha aşağı kalite verebilecek bir kulaklık istemiyorum. Araştırdığım kadarıyla bu markanın kulaklıkları sıkıntılıymış.

Elimdeki kulaklıktan çok memnundum, bundan daha aşağı kalite verebilecek bir kulaklık istemiyorum. Araştırdığım kadarıyla bu markanın kulaklıkları sıkıntılıymış.

Ben bir seneye yakındır kullanıyorum ne bir deforme ne bir ses problemi var. Ondan dolayı önerdim.

Şu anki kulaklığınızın ses kalitesi nasıl memnun musunuz?
Memnunum fakat dediğim gibi eskiden çok konforlu bir kulaklıktı. Şuan hemen ağrı yapmaya başlıyor. Bu yüzden almışken daha yenisi olan II'yi denesem mi yoksa ondan da yeni olan blackshark'ı mı alsam diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı