500-1000 TL arası Red Switch RGB klavye önerisi

Bütçe
500-1000 tl arası
Edecektir. Bilek desteği gerekliliği aslında tuş yüksekliğine bağlı. STRIX Scope'un tuşları fazla yüksek değil. Elleriniz küçük değilse rahatça kullanırsınız diye düşünüyorum. Yine de rahatlığı ayrı. Sonradan almak isteyebilirsiniz belki.

Bir sorun çıkarsa veya klavye hoşunuza gitmezse en ucuza satan yer olan Gaming Gen güvenilir. Müşteri hizmetleri de gayet iyi sitenin.

Tuşlarının yüksek olmaması gerçekten avantaj ve ellerim küçük değil, rahat edebileceğimi düşünüyorum. Öneriniz için teşekkür ederim. Gaming Genden açıkçası daha önce alışveriş yapmadım ama güvenilir diyorsanız sorun yok.

Tuşlarının yüksek olmaması gerçekten avantaj ve ellerim küçük değil, rahat edebileceğimi düşünüyorum. Öneriniz için teşekkür ederim. Gaming Genden açıkçası daha önce alışveriş yapmadım ama güvenilir diyorsanız sorun yok.
Gaming Gen ve bu klavye hakkında açılan konulara da bakabilirsiniz. İçiniz rahat etsin. Sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum site için de klavye için de. Karar verdiyseniz hayırlı olsun şimdiden. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz yine.

Gaming Gen ve bu klavye hakkında açılan konulara da bakabilirsiniz. İçiniz rahat etsin. Sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum site için de klavye için de. Karar verdiyseniz hayırlı olsun şimdiden. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz yine.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ve son bir sorum daha olacak. Gaming Genden baktığımda klavyenin enter tuşu küçük olarak gözüküyor. Bu bize büyük enterli ve Türkçe Q klavye olarak mı geliyor?

Hmm bir göz atacağım gerçekten güzel görünüyor. Bazı yerlerde tuşların yay sesi çıkarttığı falan yazıyor bu seni rahatsız ediyor mu?

Kulaklık var ve kulaklık olmasa bile sesini duymuyorum diyebilirim rahatsız etmiyor arkadaş uzun vadede algılamama sorun yaşatır demiş ama yani imkanı yok :D cok güzel bir klavye hep F/P hem RGB'leri falan cok aşırı güzel gözüküyor almanı şiddetle öneririm.

Geri
Yukarı