500-1000 TL e-spor için klavye önerisi

Bütçe
1000
Makale yazmayı bir ara düşünebilirim. Öneri için teşekkürlerler. Forumun özellikleri arasında beğenmeme butonu da var. Kötü önerilere karşı alacak kişiyi uyarmayı yükümlülük olarak görüyorum. Bu forumda çok vakit geçirdim. Her zaman en iyisi için uğraştım. Arkadaşın bütçe dışında öneri yapmasını da beğenmedim. Bunun saygısızlık olarak görülerek yorum yapılmasını gereksiz olarak görüyorum. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:
@Muratsb arkadaş, adamların Apex 3 kullanması o klavyenin rezalet olduğunu değiştirmiyor. Ayrıca hangi Pro oyuncu kullanıyormuş Apex 3? 5 tane say da bilelim. G213 mevzusuna gelince kesinlikle alınacak bir klavye değil. Ürün kendinde bulunduğu için bazı arkadaşlar toz kondurmuyor klavyesine ancak klavye tamamen rezil bir klavye ve asla 1000 liraya alınmamalı.

Ürün bende de olduğu için toz kondurmadığımı nereden çıkarttın dostum? Ben bile dedim @charm hocama pek de yanlış değilsiniz diye. boş yapmaya gelmeyin lütfen.

Ürün bende de olduğu için toz kondurmadığımı nereden çıkarttın dostum? Ben bile dedim @charm hocama pek de yanlış değilsiniz diye. boş yapmaya gelmeyin lütfen.
Maalesef son dediğine katılıyorum. Steelseries Apex 3'e rezil dedi. Reddit steelseries community'ye bir göz atsın kullanan insanların ne kadar övdüğünü. G213 tamam alınmaz bence de ama. 1000₺ sanıyor arkadaş bir de araştırmamış.

Son düzenleme:
@Muratsb Dostum, anlaman kıt mı? Adamın 1000 lira bütçesi varken G213 alması saçma. Ayrıca Apex 3 rezil bir klavye. Kullananlar tabii ki kötü demeyecek. Eğer o incelemelere bakacaksan TurboX muhteşem bilgisayarlar topluyor. Sonuçta kullanıcı incelemeleri çok iyi değil mi?

@Muratsb dostum, anlaman kıt mı? Adamın 1000 lira bütçesi varken G213 alması saçma. Ayrıca Apex 3 rezil bir klavye. Kullananlar tabii ki kötü demeyecek. Eğer o incelemelere bakacaksan Turbox muhteşem bilgisayarlar topluyor. Sonuçta kullanıcı incelemeleri çok iyi değil mi?

Dostum şu G213 konusunu bırakır mısın lütfen? Ben bunaldım. Ayrıca arkadaş illa mükemmel şeyler önermeyecek hepimizin hataları tarafları vardır. Eğer ki Apex 3'ün kötü olduğunu düşünüyorsanız niye güzel bir dille yazmıyorsunuz? Yok rezil klavye yok şöyle yok böyle yok senin anlaman kıtmı falan. Bu konunun bu kadar uzaması çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı