500-1000 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
500-1000

JuliKingsley

Kilopat
Daha fazla  
Corsair HS60 kullanıyordum. 1-1.5 yıl kullandıktan sonra bir tarafından ses gelmemeye başladı dün. Ondan önce de sol tarafı biraz kırılmıştı bantlamıştım ama ses sorunu olunca kullanamayacağımı anladım. Yeni kulaklık alacağım.

Aklımda;

Corsair Void Pro, Cloud 2, Arctis 1, 3 ve daha fazlası bir sürü kulaklık var.

Şu an aklıma en yatan Void Pro, belki Corsair'i sevdigim için bir tik daha yakin geliyordur. Bir de kargo suresi 21-22 Aralık yazan firmalar gördüm sadece bu demek oluyor ki 4-5 güne kargoya verilecek. Bu kadar beklemek istemiyorum, elimde hiçbir kulaklık yok ve saatlerce oyun oynuyorum günde o yüzden biraz da acelesi var ama olağanüstü bir indirim vb. olduğu takdirde beklemeyi tercih edebilirim.

Lütfen tavsiyelerinizi yapın. En geç yarın öğle vakti gibi sipariş vereceğim. Mümkünse siteleriyle birlikte atarsanız sevinirim. Kablosuz almak istiyordum aslında ama kalite ve performansta düşüş yaşama ihtimali olacağı için pek cazip bulamadım tabii ki fiyat artışı ile mümkün ama şu an fiyat konusunda 1000'in üzerine çıkamam, ama yine de çok cazip indirim de ürün görürseniz paylaşmaktan çekinmeyin, iyi günler.

Son olarak HS60 kullandığım için USB dönüştürücüsü hala elimde sorunsuz çalışıyor, oyunlarda genelde stereo kullanıyorum ama yine de bu dönüştürücüyle birlikte HS35 kullanmak veya HS50 kullanmak mantıklı bir karar olur mu?

Çok fazla kulaklık kullandım ve genelde hepsi 1 seneyi görmeden bozuluyor HS60 en azından 1.5 sene dayandığı için Corsair'e samimi bakıyorum biraz daha. Gerekirse 300 TL'ye HS35 almayı da düşünebilirim bozuldukça yenisini alırım HS60/50den farkı var mı yok mu bilgilendirirseniz de ayrıca sevinirim. Duyduğuma göre Void Pro, HS60'dan daha kötü diyenler de olmuş bu benim fikrimi çok değiştirmeme sebep oldu.

Geri
Yukarı