500-1000 TL PSU'lu kasa önerisi

İkinci seçenek:

Seni burda görmek güzel :) ilk kasadaki hava sirkülasyonu hakkında bilgin var mı. Ön paneli korkuttu biraz.

Kötü bir hava sirkülasyonu yok, incelemesi Technopat kanalında ve ModArt PC kanalında mevcut, ikisinden de izleyebilirsin. Sistem önerilerimde bolca kullanırım, iyi bir kasa olduğunu düşünüyorum. Tabii hangisi dersen ben şahsen 2. seçeneği tercih ederdim, üstüne 1 adet de fan alırdım eğer RGB olması önemli değilse.

Kötü bir hava sirkülasyonu yok, incelemesi Technopat kanalında ve ModArt PC kanalında mevcut, ikisinden de izleyebilirsin. Sistem önerilerimde bolca kullanırım, iyi bir kasa olduğunu düşünüyorum. Tabii hangisi dersen ben şahsen 2. seçeneği tercih ederdim, üstüne 1 adet de fan alırdım eğer RGB olması önemli değilse.
Hocam Dark Guardian nasıldır?

PSU için buna bakabilirsiniz: Cooler Master MWE 550W 80+ Güç Kaynağı

Dark Diamond Pro bence iyi bir kasa değil, hava sirkülasyonu çok zayıf. Hatta onun için önü mesh versiyonunu çıkarttılar. Guardian'ı daha iyi buluyorum ben.
Hocam çok özür dilerim, Mesh yazmayı unuttum. Sizce Mesh mi Guardian mı?
Bir de 550W yeterli midir? Bronz sertifikası bu fiyat bandında yok mudur?

PSU için buna bakabilirsiniz: Cooler Master MWE 550W 80+ Güç Kaynağı

Dark Diamond Pro bence iyi bir kasa değil, hava sirkülasyonu çok zayıf. Hatta onun için önü mesh versiyonunu çıkarttılar. Guardian'ı daha iyi buluyorum ben.
Dostum bu kasa işimi görür mü sence aerocool nasıldır?

Geri
Yukarı