500-1000 TL'ye Klavye önerisi

Bütçe
500-1000

forzen

Centipat
Daha fazla  
Fiyat performans beni en az 2-3 yıl götürebilecek Red Switch bir klavye arıyorum. Bütçem 500-1000 arası. Zorlarsam 1400-1500 olabilir. RGB çok önemli değil ama olsa güzel olur. %60 ve TKL olsa daha iyi olur. Türkiye'den alacagım yabancı sitelerden alabilir miyim bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performans beni en az 2-3 yıl götürebilecek red Switch bir klavye arıyorum. Bütçem 500-1000 arası. Zorlarsam 1400-1500 olabilir. RGB çok önemli değil ama olsa güzel olur. %60 ve TKL olsa daha iyi olur. Türkiye'den alacagım yabancı sitelerden alabilir miyim bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Gamepower Ogre modeli var. Çok bilgim yok hoşunuza gider mi onu da bilmiyorum. Bilek destekli bir klavye. Destek kısmı suni deri. Multimedya tuşlu. Fiyati da 700 TL civarı.
Yazılımını bilmiyorum ama vardır bence YouTube'dan inceleme videosunu izlediğimden aklımda oyle bir şey kalmis.
Trendyol linkini bırakayım inceleyince hoşunuza gider belki.

2-3 yıl götürür mü bilemem.

Gamepower Ogre modeli var. Çok bilgim yok hoşunuza gider mi onu da bilmiyorum. Bilek destekli bir klavye. Destek kısmı suni deri. Multimedya tuşlu. Fiyati da 700 TL civarı.
Yazılımını bilmiyorum ama vardır bence YouTube'dan inceleme videosunu izlediğimden aklımda oyle bir şey kalmis.
Trendyol linkini bırakayım inceleyince hoşunuza gider belki.

2-3 yıl götürür mü bilemem.
Şuan kullandıgım model bu ve bozuldu:/

MSI Vigor GK50 Elite white Switch kablolu oyuncu mekanik klavye bunu önericem ama bütceni aşıyor biraz kendim kullanıyorum 1seneyi geçti taş gibi tuş seslerideki Blue Switch'ten az ve tatmin edici.​

Ben araştırmalarım sonucu bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Başka bulursam atarım benim de fiyat bandım bu kadar.

Bu klavyelere alışmak biraz zor oluyor daha az tuş olduğu için bunu da düşün derim.

Son düzenleme:

MSI Vigor GK50 Elite white Switch kablolu oyuncu mekanik klavye bunu önericem ama bütceni aşıyor biraz kendim kullanıyorum 1seneyi geçti taş gibi tuş seslerideki Blue Switch'ten az ve tatmin edici.​

Bu klavyelere alışmak biraz zor oluyor daha az tuş olduğu için bunu da düşün derim.

Daha önceden böyle kullanıyordum bir sorun olacağını düşünmüyorum. 250₺ aşıyor bütçeyi önerdiğiniz klavye.

http://

Hocam ne kadar süre gitti. Ben de sistem toplamaktayım da klavye arıyorum alınır mı? Sizce.

Hocam klavye kronik sorunlu olmasa güzel klavye ama çoğu kişi bu sorunu yaşıyor. Bence alınmaz.

Hocam ne kadar süre gitti. Ben de sistem toplamaktayım da klavye arıyorum alınır mı? Sizce.

5 6 ay olmustur ama 3. ayında falan tuşlar basmamaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı