500-1200 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

Monkey D. Xebec

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Hocalarım; yukarıdaki fiyat bandında, gürültü engelleme özelliği olan ve 3-5 saat kutuya takmadan götürebilecek bir kulaklığa ihtiyacım var. Ses kalitesi de ortalama olursa iyi olur.

hocam kendisini aldım fakat kaza yaptığımda kırıldı sol tarafı başka bir öneriniz var ise güzel olur yine de teşekkürler.

bende buds essential var çok bir farkları yok diye bakmadım bu modele.

QCY T13 ANC öneriyorum. 1500 TL bantlarına çıkmadıkça önemli ölçüde sürücüsü kaliteli kulaklık bulmak zor. Sizin fiyat aralığınız ki modellerinde ortalama sürücü kaliteleri aynı.

QCY T13 ANC öneriyorum. 1500 TL bantlarına çıkmadıkça önemli ölçüde sürücüsü kaliteli kulaklık bulmak zor. Sizin fiyat aralığınız ki modellerinde ortalama sürücü kaliteleri aynı.
hocam peki t18 ve t20 modelleri nasıl sizce? (düzeltme t20'de gürültü engelleme modu ayrı bir şekilde yokmuş)

Hocam peki T18 ve T20 modelleri nasıl sizce? (düzeltme T20'de gürültü engelleme modu ayrı bir şekilde yokmuş)

T20'nin sürücüsü çok daha iyi lakin herhangi bir gürültü engelleme yok. T13 ANC de ise var ama sürücüsü bir tık daha aşağıda T20'e göre. T18 ise T13 ile neredeyse aynı ama kullanım süresi olarak daha düşük saatler veriyor.

T20'nin sürücüsü çok daha iyi lakin herhangi bir gürültü engelleme yok. T13 ANC de ise var ama sürücüsü bir tık daha aşağıda T20'e göre. T18 ise T13 ile neredeyse aynı ama kullanım süresi olarak daha düşük saatler veriyor.
tasarım olarak T18 modeli daha güzel geldi bana ve süre olarak ikisi de bana yeter de artar. T18'de de gürültü engelleme olduğu için sanırım T18'i alacağım.

Tasarım olarak T18 modeli daha güzel geldi bana ve süre olarak ikisi de bana yeter de artar. T18'de de gürültü engelleme olduğu için sanırım T18'i alacağım.

Şimdiden hayırlı olsun o zaman :) kullanıcı incelemeleri başlığına deneyimlerinizi paylaşırsanız hepimiz yararlanmış oluruz. Pek tabii müsait olursanız.

Şimdiden hayırlı olsun o zaman :) kullanıcı incelemeleri başlığına deneyimlerinizi paylaşırsanız hepimiz yararlanmış oluruz. Pek tabii müsait olursanız.
Teşekkürler, yazacağım aldığım zaman. Size ve herkese önerileri için teşekkür ediyorum. İyi günler.

Hocam iyi akşamlar, almadan önce sorayım dedim gürültü engelleyicisi metro veya tramvayda nasıl çalışır, kaliteli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı