500-1600TL 120mm ya da 240mm sıvı soğutma önerisi

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
10 güne maaşı alacağım ve R5 5500 işlemcim de fan sesi olmadan düşük sıcaklıklarda OC ile kullanmak için sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Bütçem 1500-1600TL, aklımda ML240l var ama fan sesi pompa sesi var diyorlar. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master ML360 Illusion kullanıyorum. Aldıktan bi 5-6 ay sonra su sesi gelmeye başladı her saniye geliyordu servise yolladım sıfırını verdiler. Şuan sorun yok ara sıra duyuyorum ama normal. Fanları da sessiz diyebilirim 5900X ile kullanıyorum. Servis konusunda ben memnun kaldım ML240L V2 olanı ofiste kullanıyoruz öneririm.

Cooler Master ML360 ıllusion kullanıyorum. Aldıktan bir 5-6 ay sonra su sesi gelmeye başladı her saniye geliyordu servise yolladım sıfırını verdiler. Şu an sorun yok ara sıra duyuyorum ama normal. Fanları da sessiz diyebilirim 5900X ile kullanıyorum. Servis konusunda ben memnun kaldım ML240l V2 olanı ofiste kullanıyoruz öneririm.

ML240l V2 mi ara sıra ses yapıyor.

Hayır ML360 olan ses yapıyor ara sıra. Ofiste ML240l kullanıyoruz masanın altında kasa. Öyle sesini test etmedim ama performans olarak 5500'e fazlaca yeter.

1.4 voltaj da 4.6GHz alıyorum fan sesi yapıyor bu da ben sistemimde fan sesi sevmiyorum ML240l V2 de fiyat olarak görüntü olarak özellik olarak en uygun sıvı sogutmalardan başka tavsiyeler gelirse ona da bakacağım da şu anlık aklımda ML240l V2 var.

Cougar Aqua 240 öneririm. Bu seviyedeki ürünler içerisinde şahane bir performans sunuyor.

Sogutucu ile elle tutulur adamakıllı test bulamadım ML240l v2'ye göre 100TL ucuz sogutma olarak nasıl bir farkı olur.

Bunu izlemediysen dakika 22 sonrası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cougar Aqua 240 öneririm. Bu seviyedeki ürünler içerisinde şahane bir performans sunuyor.

Cougar'ı anakartla kontrol edebiliyor muyuz kumandayla falan hiç uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı