500-2.000 TL arası kablosuz %60 klavye önerisi

Bütçe
500-2000

Xoenna

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
BT Takım Lideri - Gömülü Sistem Mühendisi - Yazılım Mühendisi
Merhaba,
Belirtmiş olduğum bütçede klavye arıyorum. Mavi Switch vs değil de daha çok sessiz kırmızı, sarı, kahverengi Switch olabilir. Açıkçası Switch'ler arasındaki farkları anlayabileceğimi düşünmüyorum, o yüzden sağlam olsun yeterli. Sesi tok vs onlara takılmıyorum. Diğer taraftan da 2.4GHz olması daha iyi olur. Gecikme olmasın yeterli. Bu yüzden bütçe esnek, uygun fiyata güzel klavye de olabilir, parasını hak eden pahalı da olabilir.
Genelde karanlıkta oturduğum için RGB aydınlatma benim için önemli.
Şu anda TKL kullanıyorum, FN keylerine pek ihtiyacım olmuyor. Zaten belirli tuşlarla kullanılabiliyor.
%60 veya %65 olabilir.
İlk tercihim Amazon üzerinden fakat Çin'den söylemeye değer derseniz Banggood'u da düşünebilirim.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam Banggood'dan GamaKay MK61 falan alırım ama Amazon istediğiniz için:
Rk royal kludge RK61 kablolu %60 mekanik oyun klavyesi RGB arkadan aydınlatmalı Ultra kompakt sıcak-değiştirilebilir kırmızı anahtar beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B089GN2KBT?ref_=cm_sw_r_apann_dp_38HGXFKY3PH1VM05E093

%60 veya %65 olabilir.

Hocam sizin attığınız ürün TKL. %60 veya %65 değil. Maalesef değerlendiremeyeceğim.
Ben olsam Banggood'dan GamaKay MK61 falan alırım ama Amazon istediğiniz için:
Rk royal kludge RK61 kablolu %60 mekanik oyun klavyesi RGB arkadan aydınlatmalı Ultra kompakt sıcak-değiştirilebilir kırmızı anahtar beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B089GN2KBT?ref_=cm_sw_r_apann_dp_38HGXFKY3PH1VM05E093
Hocam sizin de attığınız ürün kablolu. Ben kablosuz istiyorum. Şu an zaten Asus Rog Strix Scope TKL var, kablosuz ve daha ufak istediğim için yazdım.

Attığınız MAGIC-REFINER RK68 aslında hoş gözüküyor. Fiyatı çok uygun ve kablosuz olduğu için aklımda kalite ve switch konusunda şüphe bırakıyor. Yani alırım da sanki 600 lira çöpe gidermiş gibi geliyor.
Diğer taraftan attığınız Epomaker da TKL, aslında iyi fakat daha ufak klavye istiyorum.

Attığınız Magic Refiner RK68 aslında hoş gözüküyor. Fiyatı çok uygun ve kablosuz olduğu için aklımda kalite ve Switch konusunda şüphe bırakıyor. Yani alırım da sanki 600 lira çöpe gider miş gibi geliyor.
Diğer taraftan attığınız epomaker da TKL, aslında iyi fakat daha ufak klavye istiyorum.

Kusura bakmayın ifinim. Epomaker küçük görünmüştü bayağı bir anlayamadım. Araştırmaya devam ediyorum.

Magic rafiner rk 68 almayın hocam. Bir incelemenin altındaki yorumda bozulduğunu yazmış incelemeyi yapan arkadaş.

Kusura bakmayın ifinim. Epomaker küçük görünmüştü bayağı bir anlayamadım. Araştırmaya devam ediyorum.

Magic rafiner rk 68 almayın hocam. Bir incelemenin altındaki yorumda bozulduğunu yazmış incelemeyi yapan arkadaş.
Evet o yorumu gördüm. Ekstradan RGB desteği de yokmuş, kısaca ucuz et, yavan kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı