500-2.000 TL arası kablosuz %60 klavye önerisi

Bütçe
500-2000
Bu ikisini önerebilirim. Güvenilir markalardır.
ROYAL KLUDGE RK61 RGB aydınlatmaya sahip değil ve mavi switch hocam, şirkette zaten kafam ağrıyor bari eve gelince kafam rahat etsin :)

Redragon'un bir modelini daha önce kullandım, gayet memnundum. Bunu düşünebilirim.

Bu ikisini önerebilirim. Güvenilir markalardır.

Yahut Motospeed de güzel bir markadır.
Motospeed bluetooth hocam, rekabetçi oyunlarda bana gecikme yaratacaktır.

Royal kludge RK61 RGB aydınlatmaya sahip değil ve mavi Switch hocam, şirkette zaten kafam ağrıyor bari eve gelince kafam rahat etsin :)

Redragon'un bir modelini daha önce kullandım, gayet memnundum. Bunu düşünebilirim.

Motospeed Bluetooth hocam, rekabetçi oyunlarda bana gecikme yaratacaktır.

Royal Kludge'ın Wireless ve RGB hali var ama Amazon'da bulamıyorum sadece Banggood'da var.

Royal Kludge Wireless Amazon'da mevcut fakat RGB değil, Banggood veya Aliexpress'te var.

Üç mod harici sakın alma, 2.4GHz yoksa işe yaramaz.

Ayrıca bütçen çok fazlaysa RGB seviyorsan ;

Tasarımı bir hoş klavye daha : 135.19AU $ |GamaKay TK75 75% Gateron/GamaKay sessiz anahtarı üçlü mod RGB mekanik oyun klavyesi PBT kiraz profil Keycaps| | - AliExpress

Royal Kludge Wireless Amazon'da mevcut fakat RGB değil, Banggood veya Aliexpress'te var.

Üç mod harici sakın alma, 2.4GHz yoksa işe yaramaz.

Ayrıca bütçen çok fazlaysa RGB seviyorsan ;

Tasarımı bir hoş klavye daha : 135.19AU $ |GamaKay TK75 75% Gateron/GamaKay sessiz anahtarı üçlü mod RGB mekanik oyun klavyesi PBT kiraz profil Keycaps| | - AliExpress
RGB sevmek değil de karanlıkta görmek için istiyorum, bir de kasanın vs. rengiyle uysun diye yoksa düz beyaz olsa da yeterdi bana. Attığınız akrilik kasa bir anlık mide bulantısı yaşattı yine de teşekkür ederim öneriniz için :D
Attığınız GamaKay aslında hoş fakat daha ufak bir model istiyorum, örneğin şu tuş ve kasa tipinde,
612fsxPsVPL._AC_SL1500_.jpg

Bu ürün nasıl acaba?

veya bu ürün;

RGB sevmek değil de karanlıkta görmek için istiyorum, bir de kasanın vs. rengiyle uysun diye yoksa düz beyaz olsa da yeterdi bana. Attığınız akrilik kasa bir anlık mide bulantısı yaşattı yine de teşekkür ederim öneriniz için :D
Attığınız GamaKay aslında hoş fakat daha ufak bir model istiyorum, örneğin şu tuş ve kasa tipinde,
Eki Görüntüle 1728106

Bu ürün nasıl acaba?

veya bu ürün;
Epomaker tercih edin, Redragon kaliteli değil onun yanında. Ayrıca Epomaker 2.4GHz sunuyor, Redragon sunmuyor. Epomaker güzel seçenek.

Epomaker tercih edin, Redragon kaliteli değil onun yanında. Ayrıca Epomaker 2.4GHz sunuyor, Redragon sunmuyor. Epomaker güzel seçenek.
Hocam yanlışınız olmasın;
81SyJ3Tv4CL._AC_SL1500_.jpg

Arada 1000 lira fiyat farkı var, değer mi buna?

Hocam yanlışınız olmasın;
Eki Görüntüle 1728110
Arada 1000 lira fiyat farkı var, değer mi buna?
Açıklama kısmına baktım orada yoktu, varsa olabilir bu da. İncelemelerine bakın genelde yay sesi gibi iğrenç bir sorunla karşılaşılıyor yalıtım kötü çünkü. 1000TL Farka değer mi bilmem ama Epomaker kesinlikle en kalitelisi diyebilirim. Pek bakmadım bu modele ama Outemu switch var gibi geldi bana.

Açıklama kısmına baktım orada yoktu, varsa olabilir bu da. İncelemelerine bakın genelde yay sesi gibi iğrenç bir sorunla karşılaşılıyor yalıtım kötü çünkü. 1000TL Farka değer mi bilmem ama Epomaker kesinlikle en kalitelisi diyebilirim. Pek bakmadım bu modele ama Outemu switch var gibi geldi bana.
Peki, bu Epomaker benim bütçemi biraz aşıyor, 1200 civarı önerebileceğiniz ürün var mıdır bu ürüne benzer, Redragondan da kaliteli diyebileceğiniz?

Geri
Yukarı