500-550 TL PSU Tavsiyesi

Mustafa..1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarım da işlemci hariç diğer bileşenler değişecek, güç kaynağı dışında alacaklarımı belirledim ancak hangi marka güç kaynağı alacağıma karar veremedim. Bir markayı araştırıyorum, biri iyi demiş, biri sertifikası sahte. Başka bir markaya bakıyorum 1 yıl, 2 yıl içinde arızalandı bozuldu demişler. Yani yorumları okuyunca benim de kafam iyice karıştı. Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyordum, orada da fazla seçenek yokmuş. FSP Hydro serisi iyi galiba, bu modeli öneren çok, olumlu yorum çok gördüm. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. 80+ sertifikalı bir marka almayı istiyorum. Fiyat olarak 500-550 TL'ye kadar çıkabilirim. Sistem hakkında bir şey yazmadım çünkü kesin değil.

AL geç bence FSP Hdyro serisi 700 W 80+ Bronz gayet yeterlidir. Ürün zaten 5 Yıl garantili sorun olmaz uzun süre kullanırsın.
Satış fiyatına taksit olmaması üzdü. Bir de site güvenilir mi önceden sipariş verdiniz mi?

Fsp Hydro 700 Serisi 80Plus Bronze 700W Psu Fiyatı yoksa burdan alıyım diyorum. Vatan da her zaman ki gibi stokta yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı