500-550W PSU önerisi

Hocam siz memnunsunuz tamam ama başka biri Rampage PSU aldığında memnun olabilecek mi? Bende eski bilgisayarımda 10 senedir Everest PSU kullanıyorum iyi hoş memnunum o PSU'dan bir sorun çıkarmadı bende Everest mi önereyim şimdi?
Evet önerebilirsin hiç bir markaya sorun çıkarmaz diye garanti veremezsiniz zaten. Ama tabi ki PSU nun özellikleri de önemli. Benim aldığım 650 W 80+ bir model.

Arkadaşlar hiç kullanmadığım internetten okuma bilgilerle Cooler Master, Corsair gibi markaları önereceğime 2 yıldır sorunsuzca ve sessizce kullandığım Rampage i önerdim bilginize.
Bu arkadaşın yorumlarını kafana takma. Rampage markasının PSU'ları ile sıkıntı yaşayanların açtığı konuları hiç görmüyor sanırım. Corsair PSU'lar da sen kullanmıyorsun diye kalitesiz mi oldu şimdi?

Arkadaşlar hiç kullanmadığım internetten okuma bilgilerle Cooler Master, Corsair gibi markaları önereceğime 2 yıldır sorunsuzca ve sessizce kullandığım Rampage i önerdim bilginize.
İlgin alakan için çok teşekkür ederim. Bu tür markalar biraz şans işi gibime geliyor. Benim powerboost 7 aydır sorun cıkarmamıssa kalitesinden olduğunu düşünmüyorum şahsen .

Önerdiğiniz PSU eski seri ve içerisindeki düzen kötü diye biliyorum.
@Üstadı'm Belirttiği gücü veremeyen ve marka basan bir firmanın ürünleri mi F/P. 🤣 🤣 🤣

Akakçe'de bir sıkıntı var sanırım. İlk sitedeki Watgiga serisi. Diğerleri ise Gigamax serisi. Hemen düzeltiyorum.
Akakçe Wattgiga ve GigaMax'ı aynı seri olarak gösteriyor, Wattgiga eski ve kötü bir üniteye sahip diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı