500-600 bin TL araba önerisi

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yeni ehliyet aldım, manuel. 1 sene kullanacağım, işimi görecek, satarken de kolay satabileceğim bir araba arayışındayım. Daha fazla seçenek olduğu için manuel tercih ettim. Kendim bir liste çıkardım sarı sitede. Onu atıyorum buraya. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca arabanın dolu paket olması önemli benim için. Keşke şu özellik olsa demek istemiyorum.

150-160k km altında bakıyorum. Ağır hasar kaydı olmayacak.

Son düzenleme:
Yeni ehliyet aldım, manuel. 1 sene kullanacağım, işimi görecek, satarken de kolay satabileceğim bir araba arayışındayım. Daha fazla seçenek olduğu için manuel tercih ettim. Kendim bir liste çıkardım sarı sitede. Onu atıyorum buraya. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca arabanın dolu paket olması önemli benim için. Keşke şu özellik olsa demek istemiyorum.
standart paket ama, geriye 25 bin tl ye arabayı dolu paket yaparsın :D

Eski model ve her tarafı boyalı olan BMW önerecek kadar ne yaşadınız hocam.

Öyle bir şey yaşamadım ya sarı siteye girdim baktım gözüme temiz geldi zaten eski kasaları daha meşhur BMW'lerin ondan atayım dedim kazası varmış zaten sağ ön çamurluktan.
Bir de arabanın boyası kazadan dolayı kapanmamış gibi özel renk istemiş gibi duruyor ağır duruyor renk.

Hocam araç 300k kilometre elimde kalır.

Hocam alacaksanız VW grubundan almanızı tavsiye ederim bakım masraf ve konfor olarak o fiyatlarda bulabileceğiniz daha iyi bir seçenek yok.
Listedeki poloya bayağı yakınım. İkinci elden kolay satar mıyım?

Audi A3 de çok hoşuma gitti ama eski kasa olunca kolay satabilir miyim diye soru işareti oluştu kafamda.

Hocam poloların piyasası çok canlı satış konusunda sıkıntı yaşamazsınız içiniz rahat olsun piyasa aracı yani. Listenizdeki poloların durumları pek iyi değil ikisini de almazdım.

Audi A3 de çok hoşuma gitti ama eski kasa olunca kolay satabilir miyim diye soru işareti oluştu kafamda.

Hocam bana mesaj atarsanız daha detaylı yardımcı olurum.

Astra 1.3 CDTİ / 2012 Model / 111. Yıl Seri (halen kullanmaktayım, prof oldum resmen araçla ilgili 😌)
Otomatik Yağmur + Far sensörü, 4 cam otomatik (anahtardan kapama) Piano Black iç kaplama, otomatik kararan dikiz aynası, hangar gibi bagaj ve geniş iç mekan vs. vs
Hassas ve nazlı bir araçtır ama bakımları eksiksiz yapılırsa epey keyiflidir, hele ki uzun yolda.. Bakımlısı bulunursa bir alternatif olabilir diğer seçeneklerle birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı