500-600 bin TL araba önerisi

Bir araba alacağız fakat herkes farklı bir şey istiyor.

*Ablam çok büyük olmayan bir şey istiyor çünkü önünü göremediğini söylüyor.
*Babam geniş bir araba istiyor daha çok doblo tarzı.
*Ben ise daha genç işi geniş sedan veya sw gibi güzel bir şey istiyorum.
*Ama ortak nokta çok yakmayan parçaları pahalı olmayan bir araba.
*Anneme fark etmez araba olsunda yeter.

Şimdilik şöyle araçlar buldum ve fikrinizi almak istiyorum. Hangi araç kronik veya çok sıkıntı çıkarır bilmiyorum. Bu attığım araçlardan hangisi veya hangi modeller alınır ve sizin önereceğiniz bir model var mıdır?

Şu an bulabildiğim bu araçlar var çok alakasız veya kötü seçimler olabilir pek bir bilgim yok normaldir.
Not: Araba birkaç ay sonra alınacaktır.
•Volkswagen Passat B6
•Ford Mondeo MK4
•Renault Fluence
•Honda Civic FD6
•Ford Focus 4-3
•Toyota Corolla E170-(E140/E150)

Bir araba alacağız fakat herkes farklı bir şey istiyor.

*Ablam çok büyük olmayan bir şey istiyor çünkü önünü göremediğini söylüyor.
*Babam geniş bir araba istiyor daha çok doblo tarzı.
*Ben ise daha genç işi geniş sedan veya sw gibi güzel bir şey istiyorum.
*Ama ortak nokta çok yakmayan parçaları pahalı olmayan bir araba.
*Anneme fark etmez araba olsunda yeter.

Şimdilik şöyle araçlar buldum ve fikrinizi almak istiyorum. Hangi araç kronik veya çok sıkıntı çıkarır bilmiyorum. Bu attığım araçlardan hangisi veya hangi modeller alınır ve sizin önereceğiniz bir model var mıdır?

Şu an bulabildiğim bu araçlar var çok alakasız veya kötü seçimler olabilir pek bir bilgim yok normaldir.
Not: Araba birkaç ay sonra alınacaktır.

Ablanızı dinlemeyin. Bbanızı dikkate alın doblo alın veya sw de olur ama sw parçası olmayan bir kasa tipi.

Attığınız Citroen yani ilk ilan ağır hasarlı. Eleyin.

Kia tutulmuyor. Eleyin

Üçüncü ilan satılmış sanırım. Elendi.

Astra hem tutulmuyor hem çok km hem de yaşlı bir araba. Fiyatı da pahalı. Elendi.

Peugeot km çok fazla. Elendi.

Focus aralarında daha alınabilir bir araç ama ben olsam bunu da almazdım.

Diğer attığınız arabalarda alınmaz. Alınabilir tek bir ilan bile atmamışsınız. Babanızın sözünü dinleyin. Bu fiyat bandına tertemiz Doblo'lar var. Alın geçin. Ağır hasarlı Peugeot ve Citroen'le uğraşana kadar, dört kişilik bagajı olmayan ufacık arabalara binene kadar alın sıfır ayarında bir doblo, çağırın kuzenleri akrabaları, atın arkaya mangal takımını çıkın dağın tepesine. Tabii yaza dpğru gidin de üşütmeyin. Başka zaman da tavanı dahil heryerine yük yükleyip 10 kişi birden bile memleketinize de gidebilirsiniz. Hem ablanız için de iyi olur. Doblo tarzı araçların görüş açısı iyidir.

Dilerseniz Fiorino da var. Daha enç daha az km ve daha temiz. Aynı zamanda daha az performans ve daha ufak iç hacmi fde unutmamak lazım. Şehir içi kullanımda çok rahattır ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı