500-600 TL arası fingertip tutuş için mouse önerisi

Bütçe
500-600
Skatez için wraithskatez sitesine bakın hocam.
Skatez varmış. Biraz daha araştıracağım. Teşekkür ederim.

Başka önerin var mı dostum. Darlamak gibi oluyor ama kusura bakma. @Liberte Sergen

Biraz araştırdım. SteelSeries Rival 3, Corsair m55 rgb pro ve sabre pro. Dikkatimi çekti. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Aralarından en iyisi Haste. Kablosuz bir mouse istiyorsanız M800DB, indirim beklemek istemiyorsanız direkt Haste'yi veya Sabre Pro'yu alın. Fazla takılmaya gerek yok.
Sanırım yarın haste yi alacağım amazondan hemen gelsin.

HyperX Pulsefire Haste aldım. Yarın gelince ilk izlenim ve uzun kullanım için rehber niteliğinde bir konu açacağım benim gibi düşünenler için. İyi forumlar.

Sanırım yarın haste yi alacağım amazondan hemen gelsin.

HyperX Pulsefire Haste aldım. Yarın gelince ilk izlenim ve uzun kullanım için rehber niteliğinde bir konu açacağım benim gibi düşünenler için. İyi forumlar.
Mouse elime ulaştı dedikleri kadar doğruymuş çok kaliteli ve yağ gibi kayıyor. İnceleme yapmaya gerek duymadım çünkü heryerde bir sürü inceleme açılmış çoğuyla hemfikirim. Teşekkürler öneriler için.

Delikli olmasından çekiniyordum. Finger tip tutuşta deliklere dokunmuyorum bile bir rahatsızlık duymadım uzun kullanımda değişir mi bilmem şuanlık memnunum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı