500-600 TL arası RGB mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-600
Neden öyle dedinki elime ulaştı ve sağlama benziyor. İleride sorun mu olur olursa nasıl bir sorun.
Hocam Gamepower, Rampage, Gamebooster, Gameforce gibi markalar markasız çin menşeli ürünlere marka bastırtarak satıyor. Ne olduğu belirsiz bu klavyelerde çoğunlukla en fazla 1 yıl içinde PCB'den kaynaklı algılamama, çift basma, takılarak algılama gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Yine de kötü düşünmemek lazım. Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Hocam Gamepower, Rampage, Game Booster, gameforce gibi markalar markasız Çin menşeli ürünlere marka bastırtarak satıyor. Ne olduğu belirsiz bu klavyelerde çoğunlukla en fazla 1 yıl içinde PCB'den kaynaklı algılamama, çift basma, takılarak algılama gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Yine de kötü düşünmemek lazım. Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Membran Switch bir klavye almıştım 70 TL idi sadece Rainbow ışık vardı 2 sene kullandım teşekkür ederim umarım ileride sorun olmaz.

Merhaba, aldığın klavye bir sorun çıkarttı mı, hala kullanıyor musun?

Hala kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim takılma vb. şeyler yok sadece benden kaynaklımı bilmiyorum Switch sesini beğenmemeye başladım ve çok az metal tel sesi geliyor bütçen varsa daha iyisini alabilirsin yoksa al tavsiye ederim.

Merhaba, aldığın klavye bir sorun çıkarttı mı, hala kullanıyor musun?

Hatta linkin 2. yorumu benim yorumum 600 TL'ye almıştım 7 ay olmuş alalı 1000 TL olmuş bence üstüne biraz daha koyup Gamepower Saber alınabilir 1000 TL değecek bir klavye değil yoksa.

Geri
Yukarı