500 - 600 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  
500 - 600 TL bütçede Bluetooth, genelde müzik dinlemek için kullanılacak, ses kalitesi iyi kulaklık arıyorum. Öneride bulunursanız sevinirim.

Kulak içi olursa daha sevinirim.

Hangi modeli kullanıyorsunuz söyleyebilir misin?
Baseus WM01 kullanıyorum ama çok daha yeni modelleri var. Çoğu kulaklığı da o fiyat aralığında. Pek özellik farkı yok. Model olarak beğendiğinizi alabilirsiniz. Tek eksi noktası ses kaydı atarken problem yok ama konuşma sırasında gürültü önlemesi biraz zayıf. Şarj durumu vs uzun süre gidiyor.

Baseus WM01 kullanıyorum ama çok daha yeni modelleri var. Çoğu kulaklığı da o fiyat aralığında. Pek özellik farkı yok. Model olarak beğendiğinizi alabilirsiniz. Tek eksi noktası ses kaydı atarken problem yok ama konuşma sırasında gürültü önlemesi biraz zayıf. Şarj durumu vs uzun süre gidiyor.
Tamamdır teşekkür ederim.

Ben tasarımını beğenmiyorum. Kullanıcı yorumları iyi. Daha önce kullanmadım. Yorumlar daha yardımcı olacaktır. Huawei kulaklıklar inanılmaz olmasa da genel olarak iyidir.
1 Ay daha bekleyip bütçemi yükseltme kararı aldım şimdilik, fikrim değişirse Freebuds SE almayı düşünüyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı