500-600 TL ekran kartı tavsiyesi

Yorumunuz için teşekkürler. Marka takıntım yok elbette performans önemli benim için ancak monitörüm eski bilmem farkedermi

Yorumunuz için teşekkürler. Marka takıntım yok elbette performans önemli benim için ancak monitörüm eski bilmem farkedermi
Ne konuda farkedicek ki ? Eski ise vga girişlidir ve bu sorun değil ekran kartı kutusunun içinden vga dvi dönüştürücü çıkıyor onla kullanabilirsin. Ayrıca monitörün çözünürlüğü kaç ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Monitör farketmez çözünürlüğü düşük ise ekran kartına değil işlemciye yük biner ve arkadaşından dediği gibi r7 370 iyidir fakat gtx 950 yazılım ve performans açısından 1 tık daha iyi genede sen bilirsin butcene uyanı al pek bi fark giremeszin bence

Monitör farketmez çözünürlüğü düşük ise ekran kartına değil işlemciye yük biner ve arkadaşından dediği gibi r7 370 iyidir fakat gtx 950 yazılım ve performans açısından 1 tık daha iyi genede sen bilirsin butcene uyanı al pek bi fark giremeszin bence

MSI mı ASUS mu peki ?
960'a çıkmaya gerek varmıdır ?

Ama monitörün eskiyse GTX 950 çok rahat yer o oyunları. Bence GTX 960 a çıkmaya gerek yok ama yine de sen bilirsin. Bir önerim daha olucak RX 480 çıkacak haziran sonuna doğru eğer o ekran kartını beklersen o zamana kadar bütçene 200 300 tl daha ekleyebilirsen o çıkacak olan ekran kartını öneririm. GTX 970 e yakın bir performans göstereceği söyleniyor. Sanırım 800-900 TL arası bir fiyatta piyasaya sürülecek.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı