500-600 TL fare önerisi

Bütçe
500 600
eliniz küçük mü, küçükse orochi v2 700 lira. ileride 100tl daha verip toplu pil alımı yaparsanız 2 yıl rahat gider, benim eller kocaman dav3 pro kullanıcısıyım ama ona rağmen bayılıyorum orochiye hahaha. değilse de haste alın geçin ama sarı siteden falan 2. el az kullanılmış bakın bulursunuz öyle

@Rub, Logitech fanboyluğu mu yapıyorsun dostum, önerdiğin iki model de alınmaz özellikle G203 modeli!

Öneri olarak @JakerT4 hocamın ve @ikseroo'nun önerdiği fareleri öneririm. 700 liraya çıkabilirsen şu var:

Bu da @JakerT4 hocam ile hazırladığım Sabre Pro için gerekli çözüm konum:

@Rub, Logitech fanboyluğu mu yapıyorsun dostum, önerdiğin iki model de alınmaz özellikle G203 modeli!

Öneri olarak @JakerT4 hocamın ve @ikseroo'nun önerdiği fareleri öneririm. 700 liraya çıkabilirsen şu var:

Bu da @JakerT4 hocam ile hazırladığım Sabre Pro için gerekli çözüm konum:

G203 bu fiyata göre alınabilir bir mouse. Sen beğenmemiş olabilirsin. Artık takip etmiyorum konuyu. Lütfen cevap verme.

Bu da @JakerT4 hocam ile hazırladığım sabre Pro için gerekli çözüm konum:

Hocam konuyu kapatmayı unutmuşum Razer DeathAdder V2 Mini adlı fareyi sipariş ettim şu anda aktif olarak da kullanıyorum yine de önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı