500-600 TL Gaming mouse önerisi

GamePower Icarus kullanıyorum ben. Elim bir tık büyük. Çok iyi bir mouse kullandığımı düşünüyorum. Hissiyatı, geri dönüşleri vs güzel. İyi ki almışım diyorum.

Birazdan gelir bu yoruma Gamepower çöp diyecek olanlar. Lütfen beni kendinizle uğraştırmayın.

GamePower Icarus kullanıyorum ben. Elim bir tık büyük. Çok iyi bir mouse kullandığımı düşünüyorum. Hissiyatı, geri dönüşleri vs güzel. İyi ki almışım diyorum.

Birazdan gelir bu yoruma Gamepower çöp diyecek olanlar. Lütfen beni kendinizle uğraştırmayın.
Nasıl uğraşıyorsan buyur uğraş. Çok iyi bir mouse olduğunu düşündüğün Icarus'un teknik özelliklerine bir bakalım; sensör olarak 3325 kullanmışlar. 100IPS 20G değerlerine sahip berbat bir sensör. Omron 20m switch'ler var. Click latency değeri olsa da ömür olarak rezalet switch'ler. Skatezleri berbat, malzeme kalitesi berbat ve 145 gram tuğla gibi mouse. Ayrıca unutmadan ekleyeyim mouse 500Hz 😃 Savunulacak tarafı yok.

600 TL'ye kadar bütçem var. Genel olarak FPS oyunları için istiyorum. (Valorant, CS:GO vs.).
Elinize uyarsa bu en mantıklısı:

Daha iyi olduğu Viper Mini'den bile ucuza satılıyor şu an. Pulsefire Haste alternatifi.

Yeni konular

Geri
Yukarı