500 - 600 TL kulaklık önerisi

Gamepower'ı eleyin direkt.
HyperX Cloud Stinger kullandım uzun bir süre, benim beklentilerimi karşıladı ve gayet kaliteliydi.
Diğer kulaklıkları bilemem. Kendi deneyimimi aktarmak istedim. 🙃
Merhaba bende ileride kullaklık alacam aklımda redragon h510 zeus var sence alınır mı ?

Cloud Stinger düşünmeyin bile 100 lira olsa belki alınır.
Neden?
Gördüğüm kadarıyla her kulaklık için bir eksi çıkacak, o yüzden şöyle sorayım; aralarında mikrofon olarak en iyi performansı hangisi verebilir?
Anakartınıza göre değişir. Örneğin, HyperX Cloud Stinger'ın kendi ses kartı yok. Dolayısıyla mikrofonun kalitesi biraz anakartınıza bağlı sayılır.
Kendi konumu açtım zaten moderasyon ekibinden uyarı yedim. 😂
Klasik Technopat işte. Yapacak bir şey yok. 😄
Tekrar konu açmayı deneyin. Yazım kurallarına, noktalama işaretlerine falan dikkat etmeye çalışın.
Buradan yardımcı olursam ceza yerim, o yüzden konu açmanız gerekiyor maalesef. 😐

Neden?

Anakartınıza göre değişir. Örneğin, HyperX Cloud Stinger'ın kendi ses kartı yok. Dolayısıyla mikrofonun kalitesi biraz anakartınıza bağlı sayılır.

Klasik Technopat işte. Yapacak bir şey yok. 😄
Tekrar konu açmayı deneyin. Yazım kurallarına, noktalama işaretlerine falan dikkat etmeye çalışın.
buradan yardımcı olursam ceza yerim, o yüzden konu açmanız gerekiyor maalesef. 😐[/ISPOILER

Aynen çok dikkatli olacağım yazım kurallarına çünkü tek düzgün teknoleji kanalı Technopat. Diğerleri gibi C4 bomba PSU sunu öven kişileri takip etmem anladınız siz. 😂

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı