500 - 600 TL kulaklık önerisi

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Toplu taşımada veya dışarıda kullanmak için kulaklık bakıyorum. Kulak üstü ve Bluetooth'lu olması lazım. Bütçe aralığım 500 ile 600 TL arasında. Ayrıca dışarıya ses gitmemesini istiyorum ki bu özellik bu fiyat aralığındaki kulaklıklarda olur mu hiç fikrim yok. Müzik için kullanacağım. İyi akşamlar.

@raster hocam bu kulaklıktan elimde var, sıfır gibi 2 ay önce Hepsiburada'dan aldım. Garanti ve faturası duruyor. İstanbul içi elden verebilirim.

Hocam bu kulaklık kulağı tam içine alıyor mu üstünde kalıyorsa o tip kulaklıkları kullanamıyorum tam içine alması lazım.

Hocam ilginiz için teşekkürler bir düşüneceğim almaya karar verirsem buraya yazarım.

Hocam gayet iyi oturuyor. Almayı düşünürseniz, deneyebilirsiniz baktınız olmuyor ve vazgeçerseniz benim için sıkıntı değil.

Ayrıca dışarıya ses veriyor mu bir de üstünde Bluetooth'unu yani kulaklığı kapatma gibi bir tuş var mı?

Hocam ilginiz için teşekkürler bir düşüneceğim almaya karar verirsem buraya yazarım.

Ayrıca dışarıya ses veriyor mu bir de üstünde Bluetooth'unu yani kulaklığı kapatma gibi bir tuş var mı?

Dışarıya ses vermiyor, evet var zaten çok kolay bir kullanımı var. Bu arada Bluetooth'u rahat bir 8-10 metreden çekiyor.

Geri
Yukarı