500-600 TL Laptop Soğutucusu Önerisi

Aisha

Hectopat
RAM
32 GB (16GB x 2)
Ekran kartı
8 GB RTX 4060 (140W)
İşlemci
i5 13500hx
Merhaba,
Yeni bir laptop aldım, ısınma sorun olmasın diye bir de soğutucu almak istiyorum. Daha önce hiç kullanmadım. 500-600₺'ye kadar iş görecek bir soğutucu öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir faydası yok hava akışını bozuyor tam tersi soğutuclar laptop standı alın laptop masaya sıfır olması arasında bir 10 15 cm mesafe olsun en az.

Hocam Hadron Frisby gibi fazla sağlam bulmadığım markalar dışında en sağlamı Tıklayın
Pusat markalı alüminyum soğutucu.

Hiçbir faydası yok hava akışını bozuyor tam tersi soğutuclar laptop standı alın laptop masaya sıfır olması arasında bir 10 15 cm mesafe olsun en az.

Hayır dostum eğer kaliteli bir soğutucuysa havaya akışına fazla etki etmez, aradaki kanallardan içeri soğuk hava akışı sağlar.

Laptop soğutucuları çok işlevsel olmuyor açıkçası ama ben Addison Anc505 kullanıyorum 5 fanlı ve yükseklik ayarlı bir soğutucu. Bu üründen memnunum fakat şuan satışta yok, aynı markanın diğer ürünlerine göz atabilirsin. Uygun fiyatlı ve kalite olarak orta seviyenin üstünde.

Normalde kullanırken sıcak havanın çıkışının sağlanabilmesi için dizlerimi aralayarak kullanıyordum ama ihtiyacım olabilir diye almak istedim. Pusatı Monster satıyor diye biliyorum. Yarın teslim almaya gittiğimde bakacağım. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı