500-600 TL Sistem Önerisi

Hocam zorlamaya gerek yok bence, adam akıllı sistem çıkmaz bu kadar bütçeden paraya yazık.

Kardeşim herkes babadan zengin gelmiyor dünyaya yada kalburüstü maaş almıyor. 6000-7000 TL öneri isteyenlere yardımda bulunuyorsak bütçesi kısıtlı olanları yok sayamayız. Elimizden geldiğince bütçesine uygun en iyi tercihte bulunmasını sağlamalıyız. Değerlendirir yada değerlendirmez o kişinin kendi tercihi.

Kardeşim herkes babadan zengin gelmiyor dünyaya yada kalburüstü maaş almıyor. 6000-7000 TL öneri isteyenlere yardımda bulunuyorsak bütçesi kısıtlı olanları yok sayamayız. Elimizden geldiğince bütçesine uygun en iyi tercihte bulunmasını sağlamalıyız. Değerlendirir yada değerlendirmez o kişinin kendi tercihi.
Ben bunu demek istemedim, benim söylemek istediğim bütçenin çok az oluşunu söyledim verdiği paraya değmez o açıdan söyledim.

upload_2015-11-2_3-54-36-png.114361
Topla bu sistemi attığın linkten kat kat iyi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı