500-600 TL'ye hafif ve kablosuz mouse önerisi

Tr07Emre

Picopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D
Rtx 4070 OC Ventura 2x
MSI B550-A Pro
Selam. Bir mouse almak istiyordum. Hafif ve kablosuz olmalı. Bir de fiyatı 500-600 TL kusurlerinde olursa çok iyi olur. Var mı böyle bir şey?

Bütçeni biraz daha arttırabilirsen bunlara göz atabilirsin,

Ancak bütçeni hiç arttıramıyorsan diğer arkadaşlar tavsiyelerde bulunur muhtemelen. Benim deneyimlediğim ve kalitesine güvendiklerim bunlar.

Ancak bütçeni hiç arttıramıyorsan diğer arkadaşlar tavsiyelerde bulunur muhtemelen. Benim deneyimlediğim ve kalitesine güvendiklerim bunlar.

Rival 3 kronik sorunlu, Rampage zaten alınmaz. Diğerleri belki alınabilir.

Selam. Bir mouse almak istiyordum. Hafif ve kablosuz olmalı. Bir de fiyatı 500-600 TL kusurlerinde olursa çok iyi olur. Var mı böyle bir şey?

Kanka o fiyata düzgün bir kablosuz mouse bulamazsın bütçeni 700 - 1000 TL arası tutman gerekiyor tavsiyem genellikle ofislerde vb kullanılan fareler var onlara bakabilirsin.

Kanka o fiyata düzgün bir kablosuz mouse bulamazsın bütçeni 700 - 1000 TL arası tutman gerekiyor tavsiyem genellikle ofislerde vb kullanılan fareler var onlara bakabilirsin.

Sensör bilgisi yer almıyor, ek olarak değerlendirmelerde sensörünün kötü olduğu yazılmış.

Razerlar dışı çöp. Onların da malzeme kalitesi kötü. Arkadaşın isteklerinde sağlam bir mouse bulunmamakta. Anca kablolu.

Rival 3 kronik sorunlu, Rampage zaten alınmaz. Diğerleri belki alınabilir.
Yoğurt bulup kaymaklısını istemiyor, bütçesi bu kadar. Yapacak bir şey yok. :)
Ayrıca rival 3 2 sene civarı kullandım. Ele tam oturuyor ve çok hafif bir yerden sonra hissetmiyorsun bile fareyi. Pil konusunda belki sıkıntı yaşanılabilir o da büyük bir problem değil.
Ben kronik bir sorun yaşamadım şahsen.

Yoğurt bulup kaymaklısını istemiyor, bütçesi bu kadar. Yapacak bir şey yok. :)
Ayrıca Rival 3 2 sene civarı kullandım. Ele tam oturuyor ve çok hafif bir yerden sonra hissetmiyorsun bile fareyi. Pil konusunda belki sıkıntı yaşanılabilir o da büyük bir problem değil.
Ben kronik bir sorun yaşamadım şahsen.

Sağ olun önerileriniz için şimdi hepsini tek tek inceleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı