500 TL'ye Kablosuz ve Sessiz Mouse Önerisi

El Patrón

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, şu an kullandığım mouse kablolu ve çok ses yapıyor. Kablosuz mouse almak istiyorum ama çok büyükte bir bütçe ayırmak istemiyorum çizim vs. uygulamaları kullanırken maksimum seviyede sessiz olması gerekiyor teşekkürler.

Merhaba, şu an kullandığım mouse kablolu ve çok ses yapıyor. Kablosuz mouse almak istiyorum ama çok büyükte bir bütçe ayırmak istemiyorum çizim vs. uygulamaları kullanırken maksimum seviyede sessiz olması gerekiyor teşekkürler.

Eğer sessiz istiyorsanız ve iş için kullanıcaksanız öneririm şarjlı Wireless bir mouse.

Eğer sessiz istiyorsanız ve iş için kullanıcaksanız öneririm şarjlı Wireless bir mouse.

Çok ışıklı böcekli bana göre değil hocam, Mi Dual Mode Wireless Mouse Sessiz Sürüm | Xiaomi Türkiye şu ürünü sipariş ettim.

Çok ışıklı böcekli bana göre değil hocam, Mi Dual Mode Wireless Mouse Sessiz Sürüm | Xiaomi Türkiye şu ürünü sipariş ettim.

Sessiz fare arıyorum. Birkaç sorum var yanıtlarsanız sevinirim.
  1. Memnun musunuz?
  2. Farenin sesi sessiz bir ortamda başkalarını rahatsız eder mi? Ne kadar sessiz?
  3. Gönderdiğiniz siteden mi aldınız?

Sizde var mı? Işıkları kapanabiliyor mu?

Apple'ın Magic Mouse'una benziyor. Çok rahatsız bence. Avuca oturan bir mouse çok daha rahat hissettiriyor.

Magic Mouse kullanan arkadaşım da aynı şekilde rahatsız olduğunu söylüyor. Duyduğuma göre bu tip fareler ergonomik değilmiş.

Elimde Logitech G102 var çok sesli ve kablolu. Sessiz, kablosuz fare olarak siz ne önerirsiniz @cortex47?

Magic Mouse kullanan arkadaşım da aynı şekilde rahatsız olduğunu söylüyor. Duyduğuma göre bu tip fareler ergonomik değilmiş.

Elimde Logitech G102 var çok sesli ve kablolu. Sessiz, kablosuz fare olarak siz ne önerirsiniz @cortex47?

Ben iş için kullanmak durumundayım ve katılıyorum. Kesinlikle ergonomik değil. Şarj olurken de kullanılamıyor. Yani düşünüyorum ama açıkçası pek gelmiyor aklıma. 6 senedir Logitech G900 kullanıyorum ama oyun odaklı bir mouse olduğu için sanıyorum sizin için sesli olacaktır.

@166079

Bu mouse sessiz değil. Sadece önceki versiyonuna göre sesi azaltılmış diye biliyorum.
Sessiz fare arıyorum. Birkaç sorum var yanıtlarsanız sevinirim.
  1. Memnun musunuz?
  2. Farenin sesi sessiz bir ortamda başkalarını rahatsız eder mi? Ne kadar sessiz?
  3. Gönderdiğiniz siteden mi aldınız?

Sizde var mı? Işıkları kapanabiliyor mu?
Şuan kullandığım Xiaomi den çok memnunum çıt sesi bile yok kimisi mesela tık sesi olmuyor ama teker sesi oluyor bunda hiçbir ses yok ve hafif bir mouse dümdüz mouse yani tavsiye ederim. Gönderdiğim sitede yoktu çoğu sitede beyazı var zaten 434 TL gibi bir fiyata Migros Extra dan satın aldım 2 günde elime ulaştı.

Geri
Yukarı