500, 600TL bilgisayar masası önerisi

BerkayKayrak

Centipat
Herkese merhaba, bir bilgisayar masası almayı düşünüyorum bütçem en fazla 500, 600TL. 24 inç bir monitörüm var bir de bilgisayar kasasını masanin üstüne koymak istiyorum bu masa nasıldır? LINNMON/ADILS çalışma masası, mavi-siyah, 150x75 cm

Çoğu kişi önermiş ama ayakları falan bana sağlam gibi gelmedi almışken de kaliteli saglam bir şey almak istiyorum tekrar uğraşmamak için marangoza sordum 130 CM uzunlugunda 65 CM genişliginde masaya 600 TL dedi. Yukarıdaki kaliteli ve sağlam bir masa ise direkt alacağım fiyatı da uygun sizce almalı mıyım yoksa aklınızda başka bir masa var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapı marketlere veya mobilyacılara da bakmanızı tavsiye ederim. O marangozdan uzak durun :D
:D peki sence yukarıdaki linkte verdigim masa nasıldır sağlam mıdır onu almayı düşünüyorum senin attıgının görünüşü biraz tuhaf geldi attıgımda sade düz güzel duruyor

Herkese merhaba, bir bilgisayar masası almayı düşünüyorum bütçem en fazla 500, 600TL. 24 inç bir monitörüm var bir de bilgisayar kasasını masanin üstüne koymak istiyorum bu masa nasıldır? LINNMON/ADILS çalışma masası, mavi-siyah, 150x75 cm

Çoğu kişi önermiş ama ayakları falan bana sağlam gibi gelmedi almışken de kaliteli saglam bir şey almak istiyorum tekrar uğraşmamak için marangoza sordum 130 CM uzunlugunda 65 CM genişliginde masaya 600 TL dedi. Yukarıdaki kaliteli ve sağlam bir masa ise direkt alacağım fiyatı da uygun sizce almalı mıyım yoksa aklınızda başka bir masa var mı?
Linkte attığınızı kullanıyoruz 2 adet, masa işte ucuz ve yeterli benim için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı