500-600TL ışın kılıcı önerisi

Yer
İstanbul/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Işıklı ve sesli olsun. Açılıp kapanması çok umurumda değil, boyutu gerçeğe yakın olsun küçücük çocuk oyuncağı gibi durmasın. Fiyatı arttırabilirim duruma göre. (Star Wars ışın kılıcı bu arada Minecraft kılıcı falan da buldum, onlardan değil.)

Işıklı ve sesli olsun. Açılıp kapanması çok umurumda değil, boyutu gerçeğe yakın olsun küçücük çocuk oyuncağı gibi durmasın. Fiyatı arttırabilirim duruma göre. (Star Wars ışın kılıcı bu arada Minecraft kılıcı falan da buldum, onlardan değil.)

Hocam bütçe 800 falan olur mu en fazla kaç olur.

AliExpress'e çok güvenmiyorum. Kargo gelmez gibi duyumlar almıştım. Arkadaşımada gitmemişti küçük bir parça. Sizin deneyeminiz varsa geldi gelmedi diye bilmek isterim.

6 yıldır rubik kuplerimin hepsini oradan alırım daha hiçbirinin geç gelmesi dışında sorunum olmadı sayısız alışveriş yapmışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı