500-600W 80+ PSU Önerisi

rezgo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
250 TL bütçem var, 500W altı olmayan bir PSU arıyorum. Bir de 80+ sertifikası olsun. Markası Everest, Frisby tarzı markalar olmazsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest, Frisby tarzı dandik markalar olmasın diyip Gamepower'ın ürünlerine bakmanız biraz garip olmuş. Biraz daha ekleyip bu ürünü almanızı öneririm. Şart değil fakat ileriye yatırım olarak düşünürsek 30-40 TL daha verip bu ürünü almanız gayet mantıklı olacaktır.

Cimri.com - En ucuz fiyatı bulur, cebinize çalışır!

Everest, Frisby tarzı dandik markalar olmasın diyip Gamepower'ın ürünlerine bakmanız biraz garip olmuş. Biraz daha ekleyip bu ürünü almanızı öneririm. Şart değil fakat ileriye yatırım olarak düşünürsek 30-40 TL daha verip bu ürünü almanız gayet mantıklı olacaktır.

Gamepower solememin nedeni yakindaki magzada bu urunu gormem iyi olup olmadigini sordum 80+ urunlere baktigim icin onu gordum marka yeni yayildi turkiye de ondan sordum

Gamepower solememin nedeni yakindaki magzada bu urunu gormem iyi olup olmadigini sordum 80+ urunlere baktigim icin onu gordum marka yeni yayildi turkiye de ondan sordum
High Power 500W 80+ Bronze Kırmızı Fanlı Güç Kaynağı Fiyatı bu ürün iyimidir ek indirimde var şuanda ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı