500₺ - 700₺ arası 500 GB M.2 SSD tavsiye

A2000 250 GB kullanıcısı olarak 500 GB olan modelini önerebilirim. Eğer bütçeniz 800 TL civarına çıkarsa tartışmasız: Samsung 500 GB 970 EVO MZ-V7E500BW M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alın derim.

Bu fiyat bandında en düşük fiyata sahip olan ve de hız olarak tatmin edeceğini düşündüğüm model:
Crucial 500 GB P2 CT500P2SSD8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD

Yalnız anakartınızın NVMe PCIe M.2 SSD destekleyip desteklemediğini bilmiyorsanız kontrol etmenizde fayda var. Cihazınıza göre Bios Update gerekebilir. Ayrıntılı bilgi için şu yazıyı okumanı tavsiye ederim: AHCI vs. NVMe

A2000 250 GB kullanıcısı olarak 500 GB olan modelini önerebilirim. Eğer bütçeniz 800 TL civarına çıkarsa tartışmasız: Samsung 500 GB 970 EVO MZ-V7E500BW M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alın derim.

Bunlardan hangilerini önerirsiniz arkadaşlar bir Samsung kalitesine ulaşmasada siz alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Bu arada bu fiyata bir Samsung SSD buldum sizce nasıl.

.

Bunlardan hangilerini önerirsiniz arkadaşlar bir Samsung kalitesine ulaşmasada siz alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Bu arada bu fiyata bir Samsung SSD buldum sizce nasıl.

.
Atmış olduğunuz SSD M.2 SATA, benim attığım ise M.2 NWMe. Yani sizin attığınız normal SSD ile aynı hızda olanı, benim attığım Samsung iyidir ancak bütçenizi aşıyor ise Kingston A2000'i alabilirsiniz tavsiye ederim.

Geri
Yukarı