500 TL'lik 500 GB M.2 SSD tavsiyesi

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. M.2 SSD'leri yeni öğrendim. 10 gün içinde sistem toplayacağım. Normalde 240 GB SSD ve 1 TB HDD alacaktım. Direkt M.2 almaya karar verdim. Daha sonra ihtiyacım olursa 1 TB HDD alırım diye düşündüm. Şimdi 2 ürün buldum. Bunlar nasıldır? Sizin tavsiyeleriniz neler? M.2 SSD'ler kullanışlı mıdır?
  • Crucial P1 500 GB
  • Kingston A2000 500 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. M.2 SSD'leri yeni öğrendim. 10 gün içinde sistem toplayacağım. Normalde 240 GB SSD ve 1 TB HDD alacaktım. Direkt M.2 almaya karar verdim. Daha sonra ihtiyacım olursa 1 TB HDD alırım diye düşündüm. Şimdi 2 ürün buldum. Bunlar nasıldır? Sizin tavsiyeleriniz neler? M.2 SSD'ler kullanışlı mıdır?
  • Crucial P1 500 GB
  • Kingston A2000 500 GB

Bu ürün işinizi görecektir.

Daha fazla depolama alanı lazımsa kesinlikle HDD tavsiye edilmeli ama daha hızlı işlem yapılmak istenirse M.2 SSD çok işe yarar.
Şimdilik 500 GB yeter. 1-2 ay sonra 1 TB HDD alırım. Marka olarak hangisi daha iyi? Adata, Corsair, Kingston?

Bu ürün işinizi görecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı