500-700 TL Arası Telefon Önerisi ?

exper123

Kilopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
500-700 TL aralığında sürekli oyun oynanmayacak, alınabilecek en ideal telefon önerilerinizi bekliyorum. Bu fiyat aralığında, mümkünse en düşük fiyattan önerirseniz sevinirim. Telefonu kardeşime alacağız. Kendisi 17 yaşında lise son sınıf öğrencisi. Arkadaşından GM Discovery görmüş. Arkadaşı da biraz gazlayınca ondan almak istiyor. Eskiden olsa olabilirdi ama onun üzerine çok daha iyi güncel telefonlar çıktı. Kararını değiştirmemiz lazım :D

Asus iyi güzelde Zenfone serisinin alttaki 3 tuşu ve o boş kısım bana biraz itici geliyor. Ayrıca telefonun bataryası da çıkmıyor. T50 olabilir ama başka önerilerinizi bekliyorum.

HTC nin modelleri vardı. Resmi sitesinde gördüm. Hatta haberlerde fiyatlarıda uygundu. Ama türkiyeye geldi mi bilmiyorum. Sadece GM den uzak dur yeter. Ama bu fiyatlar arasında yarışacak 2 telefon var. T50 VE Zenfone 5

Saçmalama ez aç bakim t50 nasıl gtada düşük grafik ayarlarında donuyo. Çok oyun oynuycakasn gm discovery 2 ama zenfone 6yı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız arkadaş sürekli oyun oynamayacağım diye belirtmiş. Ayrıca Discovery 2 888 lira, Zenfone 6 799 lira. Fiyat aralığını da 500-700 lira olarak belirtmiş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı