500-700 TL'ye RGB membran klavye önerisi

batin5252

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500,Asus Prime B450M-K II,ASUS Dual Radeon RX 6600,XPG Gammix 8.2 GB RAM,
ADATA Legend 750 500GB,VENTO VG15FE RGB ATX Gaming Kasa,
FSP Hyper Pro H3-650 650W 80+ Bronze PSU
1200 TL'ye Blue Switch istiyordum ama Gamepower almak riskli ve para boşa gideceginden şimdilik membran almak istedim en azından RGB olsun ne oneririsiniz?

6 aydır gamepover warlock kullanıyorum red switch sesi çok hoşuma gidiyo hassasiyeti mukemmel bence alabilirsin

Hissiyat ve ses önemli mi sence? O üründe en kalitesiz Outemu switchler kullanılıyor.

Bütçe 1200'e çıkıyorsa DK61E tercih edin. Gateron switchler TR'deki Cherry MX dahil hepsinden daha iyidir. (Cherry MX ile neredeyse eşit. Biraz göreceli hangisinin daha iyi olduğu.

Hissiyat ve ses önemli mi sence? O üründe en kalitesiz Outemu switchler kullanılıyor.

Bütçe 1200'e çıkıyorsa DK61E tercih edin. Gateron switchler TR'deki Cherry MX dahil hepsinden daha iyidir. (Cherry MX ile neredeyse eşit. Biraz göreceli hangisinin daha iyi olduğu.
membran 500-700 istedim siz mekanik öneriyosunuz

6 aydır gamepover warlock kullanıyorum red switch sesi çok hoşuma gidiyo hassasiyeti mukemmel bence alabilirsin
Gamepower Ogre RGB Blue Switch kullanıyorum, önceden de Warlock kullanıyordum. Gayet memnunum. 1 yıl oldu herhangi bir sorunu yok. Outemu Switch ucuz ama güzel bence tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı