500-700k araç önerisi

Leo DiCaprio

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, öğrenciyim, çok sorun çıkartmayacak, tatillerde şehirler arası gel-git yapmamı sağlayacak, sağlam ve ileriye dönük de satabileceğim bir model arıyorum. Önerileriniz varsa yardımcı olabilir misiniz? 2020 model Corsa'lar hoşuma gidiyor ama pek bilmiyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, öğrenciyim, çok sorun çıkartmayacak, tatillerde şehirler arası gel-git yapmamı sağlayacak, sağlam ve ileriye dönük de satabileceğim bir model arıyorum. Önerileriniz varsa yardımcı olabilir misiniz? 2020 model Corsa'lar hoşuma gidiyor ama pek bilmiyorum açıkçası.

Hocam sorunsuz araba istiyorsanız 2007-2013 arası Corolla 1.6 bakabilirsiniz

Beğenirsen VW CC bakabilirsin. 2010-2012 model arası. Bu fiyat aralığında temiz bulabilirsin. Uzun yolda az yakar fazla sorun çıkartmaz.

Beğenirsen VW CC bakabilirsin. 2010-2012 model arası. Bu fiyat aralığında temiz bulabilirsin. Uzun yolda az yakar fazla sorun çıkartmaz.

Hocam Volkswagen'lerin DSG şanzımanlısını 2013 yılına kadar olanları almamak lazım çünkü güncel olmayan arıza çıkarma oranı yüksek olan şanzıman tipidir

Fiat Egea.
Volkswagen Jetta.
Renault fluence.
Temizini bulursan 2010-2011 Audi A3.
2012-2015 Ford Focus.
Skoda Octavia.

Temizlerini bulabilirsen ve iyi bakarım diyorsan: VW Jetta veya Polo 1.2 TSI-1.4TSI, Skoda Fabia, Octavia, Seat İbiza
Saat gibi çalışsın,dikkat etmesem de bana mısın demeyecek bir şey istiyorsan: Honda Civic FD6-FD7, Toyota Corolla 2010-2014. Corolla Tercih edeceksen MMT şanzımandan uzak dur (diğer adıyla MultiMode )

VAG Grubu(VW, Audi, Skoda, Seat) araç tercih edecekseniz ve modelleri 2008-2014 arasıysa benzinli tercih edin. Otomatik (DSG şanzımanlı) tercih edecekseniz de şanzıman bakımlarının zamanında yapıldığından ve viteslerin kararlı olup vuruntu yapmamasına dikkat edin)

PSA veya Stellantis grubun otomobillerinden uzak durun. (özellikle de Opel, Peugeot, Citroën, Fiat)
Fakat Dizel motor tercih edecekseniz Fiat olabilir.

Geri
Yukarı