500-700TL arası kulak içi kablosuz kulaklık

Selam hocam soundpeats true Air2 ve 3 modelleri hakkında ne düşünüyorsun? Air3 amazon.com da satılıyor fakat yurt dışından geliyor 490TL + 80 TL kargo ücreti var true 2 ise Türkiye de 340 TL'ye satılıyor.
Hocam ikisi hakkında da tam bilgim yok malesef. Ancak kötü olma ihtimali yok. İncelemeleri izlerseniz daha iyi bilgi edinebilirsiniz.

Hocam ikisi hakkında da tam bilgim yok maalesef. Ancak kötü olma ihtimali yok. İncelemeleri izlerseniz daha iyi bilgi edinebilirsiniz.

Tamam inceleme videolarına bakacağım. Türkiye de Air3 850 TL civarı satılıyor Amazon'dan kargo dahil 575 TL'ye denk geliyor ama Avrupa'dan gönderiliyor riske girmeli miyim yoksa alt modeli Türkiye'den mi almalıyım o konu da ne dersin?

Tamam inceleme videolarına bakacağım. Türkiye de Air3 850 TL civarı satılıyor Amazon'dan kargo dahil 575 TL'ye denk geliyor ama Avrupa'dan gönderiliyor riske girmeli miyim yoksa alt modeli Türkiye'den mi almalıyım o konu da ne dersin?

Amazon'da vergi dahil satılıyor ise kesinlikle Amazon'dan alınız. Amazon vergiler dahil aldığı için bir sorun olmayacaktır. Tek sorunu eğer bozulursa garantisi için globale başvurmanız gerekir ve süreç 1 hafta yerine 1-1.5 ay olur. Ancak kolay kolay bozulacak bir model değil kendisi o yüzden ben olsam sorun etmezdim.

Soundpeats Trueair2 aldım, kulaklıktan memnunum, ses kalitesi iyi çok gürültülü ortamda dahi müzik dinleyebiliyorsunuz fakat aynı gürültülü ortamda telefon görüşmesi biraz sıkıntılı oluyor dış sesleri kesme konusunda okadar iyi değil.

Geri
Yukarı