500-800 TL ekran kartı önerisi

Yadro

Decapat
Merhaba arkadaşlar ortaokul öğrencisiyim çok param yok kumbarada az bir şey birikti yavaş yavaş tatillerde geliyor ama benim hala oyun oynayacak adam akıllı bilgisayarım yok. 500-800 TL civarı bir ekran kartı arıyorum, o bile zor ama bulursunuz inşallah. RX 550 düşündüm RX 570 düşündüm onlara bakacağım.

Sistem:
  • 64-Bit
  • 8 GB RAM
  • 1TB HDD
  • i7 7700K işlemci
  • GT 9400 Ekran kartı :D

Derdime derman bulacak arkadaş varsa rica ediyorum lütfen yardım edin. Oynayacagım oyun sadece CS GO.

İşlemciniz çok güçlü. Sistemi toplarken sanırım yanlış tercihler yapmışsınız :) Bana kalırsa o işlemciye biraz daha para biriktirip hakikatli bir kart alınmalı. Ama derseniz ki şuan alacağım, o zaman bütçeniz dahilinde RX 570 doğru bir tercih olabilir.

Merhaba arkadaşlar ortaokul öğrencisiyim çok param yok kumbarada az bir şey birikti yavaş yavaş tatillerde geliyor ama benim hala oyun oynayacak adam akıllı bilgisayarım yok. 500-800 TL civarı bir ekran kartı arıyorum, o bile zor ama bulursunuz inşallah. RX 550 düşündüm RX 570 düşündüm onlara bakacağım.

Sistem:
  • 64-Bit
  • 8 GB RAM
  • 1TB HDD
  • i7 7700K işlemci
  • GT 9400 Ekran kartı :D

Derdime derman bulacak arkadaş varsa rica ediyorum lütfen yardım edin. Oynayacagım oyun sadece CS GO.
Sadece csgo oynayacağım demişsiniz ama almak istediğiniz fps de önemli 150-200 fps gibi değerler için kesinlikle rx 570 almalısın.

İşlemciniz çok güçlü. Sistemi toplarken sanırım yanlış tercihler yapmışsınız :) Bana kalırsa o işlemciye biraz daha para biriktirip hakikatli bir kart alınmalı. Ama derseniz ki şuan alacağım, o zaman bütçeniz dahilinde RX 570 doğru bir tercih olabilir.

Dediğiniz doğru. Sistem yanlış seçildi ilk çıktığı günden 1050 ekran kartı almıştım, fakat ekran kartını bozarak müthiş bir işe imza attım öneri için teşekkürler alacağım gibi gözüküyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı