500-800 TL Hava akışı iyi kasa önerisi

Derin Dervisoglu

Centipat
Daha fazla  
Hava dolaşımı iyi olan ATX boyutlarında bir bilgisayar kasası arıyorum. iCUE 465X gibi çıkartılabilir toz filtreleri olursa çok güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum :)

Bütçem: 500-800 TL

veya

MSI MAG Forge 100M-101M-100R alınabilir.
Evet bu kasa da beğendiklerim arasında ama kolayca çıkarılıp temizlenen toz filtresi yok sanırım. Olanı bulamazsam bundan alacağım gibi duruyor.

Bunların hiçbirinde mıknatıslı ön tozluk yok sanırım :(
yazmayı unutmuşum ama ışığa falan pek dikkat etmem RGB olmasına falan gerek yok ufak bir aydınlatma iş görecektir. Yine de teşekkürler. :)
Phanteks P400A hava akışı konusunda piyasadaki en iyi 3 kasadan biri.

Ama ne yazık ki mıknatıslı ön tozluğu yok. :(
Hava dolaşımı iyi olan ATX boyutlarında bir bilgisayar kasası arıyorum. iCUE 465X gibi çıkartılabilir toz filtreleri olursa çok güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum :)

Bütçem: 500-800 TL.

Yazmayı unutmuşum ama RGB olması benim için önemli değil. Ufak tek renk ışıklandırma işimi görecektir. :)
bir de ön tarafında da belirttiğim kasada olduğu gibi mıknatıslı toz filtresi olursa çok güel olur.

Son düzenleme:
Aerocool Aero One Frost kasada var. Kendim kullanıyorum. Ancak öndeki 360MM toz filtresi kasanın içine konulmuş. Onu öndeki ızgaranın altına koyabilirsin. Ben öyle yaptım iç kısımdayken 11-12 derece daha sıcaktı kasa.

Evet bu kasa da beğendiklerim arasında ama kolayca çıkarılıp temizlenen toz filtresi yok sanırım. Olanı bulamazsam bundan alacağım gibi duruyor.

Bunların hiçbirinde mıknatıslı ön tozluk yok sanırım :(
yazmayı unutmuşum ama ışığa falan pek dikkat etmem RGB olmasına falan gerek yok ufak bir aydınlatma iş görecektir. Yine de teşekkürler. :)

Ama ne yazık ki mıknatıslı ön tozluğu yok. :(

Yazmayı unutmuşum ama RGB olması benim için önemli değil. Ufak tek renk ışıklandırma işimi görecektir. :)
bir de ön tarafında da belirttiğim kasada olduğu gibi mıknatıslı toz filtresi olursa çok güel olur.

Zalman n5'in ön tarafında (iç kısımda) toz filtresi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 3:30-4:00 arası görünüyor.

Geri
Yukarı