500 - 800 TL klavye önerisi

Bütçe
500-800
1 hafta önce cuma indirimden 330 liraya gamepower warlock aldım yarını bekleyin bence
aynı ürünü 1 sene önce aldım ilk aylarda c,d,e,4 tuşları basmamaya başladı ara ara gidip geldi vs bir kaç gün öncesine kadar sadece 4 tuşu sorun yaratıyordu şimdi ctrl fişi çekti tuşa basıp sağa doğru çekmem gerekiyor ara ara basıyor basmıyor kronikmiş bilgin olsun satış sitesinde ürün yorumlarına da bakmanı tavsiye ederim yol yakınken dönebilirsin

Aynı ürünü 1 sene önce aldım ilk aylarda C, D, E, 4 tuşları basmamaya başladı ara ara gidip geldi vs birkaç gün öncesine kadar sadece 4 tuşu sorun yaratıyordu şimdi CTRL fişi çekti tuşa basıp sağa doğru çekmem gerekiyor ara ara basıyor basmıyor kronikmiş bilgin olsun satış sitesinde ürün yorumlarına da bakmanı tavsiye ederim yol yakınken dönebilirsin.

Satış sitesinde değil de Şikayetvar'dan bakılabilir.

Baktım İncehesap'ta gayet iyi yorumlar almış ve şu an memnunum ileride ne olur bilmem ama 2 yıl garantisi var zaten.

Oraya insanlar ilk gün yorumunu yapar, alır almaz üff çok güzel, mükemmel, efsane derler, ertesi gün bozulunca da Şikayetvar'da şikayette bulunurlar.

Geri
Yukarı